Надійний і перевірений сервісний центр Garmin

Якщо ви довгий час користувалися будь-якої технікою, ймовірно помічали, що навіть найякісніша через деякий проміжок часу приходить в непридатність. Старі деталі застарівають, ПО потребує оновлення і перенастроювання.

Займатися самостійним ремонтом не завжди розумно і вигідно. Особливо, якщо мова йде про сучасних навігаторах. Тут варто підшукати надійний і перевірений сервісний центр Garmin. Один з таких діє в рамках магазину Aparat.

З якими поломками до нас звертаються

В основному поломки навігаторів пов'язані з двома чинниками - механічним і системним. Зокрема, пристрій може втратити функціональність після падіння. Також нерідкі поломки системного характеру.

Ми ремонтуємо:

  • Що вийшли з ладу сенсорні екрани;
  • Пошкоджені USB-роз'єм або роз'єм живлення;
  • Комплектуючі внутрішнього характеру;
  • Кнопки, динаміки і інші зовнішні пристрої.

Також відновлюємо прошивку, оновлюємо карти, ПО і інші системні складові.

Терміни та інші нюанси роботи сервісного центру

Ремонт навігатора в сервісному центрі може тривати по-різному. Все залежить від конкретної ситуації. Так, якщо мова йде про якийсь складної поломки з необхідністю замовляти додаткові запчастини, то ремонтні роботи можуть затягнутися на термін до 30 днів.

В середньому ремонтні роботи проводяться від 30 хвилин до 14 днів. Як ми вже зазначили вище, все залежить від конкретної ситуації.

Оперативна діагностика виявить проблему

Якщо ви помітили проблеми в роботі навігатора, ми надаємо можливість провести діагностичну перевірку пристрою. Всього 30 хвилин знадобиться нашим фахівцям, щоб оголосити вердикт у результаті.

До слова, своєчасно проведена діагностика допоможе виявити проблему до того, як вона завдасть шкоди навігатора. Звичайно, це відноситься скоріше до внутрішніх складових пристрої (платам, роз'ємів і інших деталей), ніж до прошивці і ПО. Так що якщо ваш автомобільний супутник почав подавати тривожні ознаки, рекомендуємо негайно навідатися в сервісний центр Garmin. Можливо, біду ще можна попередити.

 17.09.2019
 (24 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок