На що слід звернути увагу при виборі годинника для бігу з пульсоміром?

Сучасні технології постійно вносять, які ні будь, корективи в функціональність вже звичних гаджетів, істотно збільшуючи їх потенціал, або розширюючи можливості однієї виділеної функції.

Саме так з'явився годинник для бігу з пульсоміром, які здобули неабияку популярність, як у професійних спортсменів, для контролю інтенсивності тренувань, так і для тих, хто прагне завжди тримати себе в хорошій фізичній формі.

Що таке пульсомір

Вбудований в годинник пульсометр - це спеціальний датчик, який вважає кількість скорочень серця протягом однієї хвилини. Цей показник необхідно тримати під контролем, щоб визначити свою пульсову зону, для отримання адекватних навантажень і розуміння ефективності тренувань. Якщо показник дуже високий, то можна зменшити інтенсивність занять, щоб не допустити неприємних наслідків, або «додати обертів», якщо стан спортсмена дозволяє це зробити.

Крім пульсометра, годинник може оснащуватися нагрудним кардиодатчики, але вони більш затребувані у професійних атлетів, чий тренувальний процес проходить по добре прорахованою схемою і вимагає більшого обсягу інформації.

Як вибрати гаджет

Для того, щоб гаджет був дійсно корисним, його вибір варто робити не на основі рейтингу, що складається продавцями, а по його експлуатаційної функціональності. В першу чергу, потрібно визначитися з тим, які функції в годиннику потрібні користувачеві. Тим, хто бігає тільки заради підтримки гарної форми, може бути досить пульсометра і лічильника пройдених кілометрів. Для професійного спортсмена, може ще знадобитися датчик швидкості, кардиодатчики, навігатор і спеціальна програма режимів тренувань.

Крім цього, при виборі годинника для бігу, варто звернути увагу на:

  • Вага виробу. Велика маса не дуже сприяє комфорту тренувань.
  • Наявність підсвічування екрану девайса, якщо заняття зазвичай проходять у вечірній час.
  • Точність вимірювань.
  • Наявність захисту від вологи і механічних впливів. Заняття далеко не завжди проходять в ідеальних погодних умовах. Та й удари на тренуваннях не є рідкістю.
  • Присутність оповіщувача, який повідомляє про значне збільшення пульсу, що дозволяє контролювати кардіонагрузку.

Правильний вибір годин з пульсомірів дозволить зробити заняття бігом дійсно ефективними та безпечними.

 22.07.2019
 (20 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок