На що звернути увагу при виборі ехолота?

Сьогодні нікого вже не здивувати таким гаджетом, як ехолот. Якщо ви є справжнім шанувальником «тихого полювання», то, напевно, вже придбали для себе подібне пристрою, благо ціна ехолотів цілком доступна. Чим дорожче прилад, тим ширше його функціонал, при цьому багато опції для початківця рибалки будуть не затребуваними.

Природно, постає питання: як вибрати ехолот для риболовлі і не витратити на непотрібні опції свій бюджет? Перш за все, необхідно визначитися з тим, яку роль ви відведете Цей пристрій, а також який тип риболовлі для вас краще.

Справа в тому, що не будь-який «берегової» ехолот з берега підійде для використання на човні і навпаки. Звичайно, існують універсальні гаджети, але їх вартість досить висока, і, якщо ми хочемо максимально заощадити або воліємо тільки один вид риболовлі, розглядати такі пристрої не має сенсу.

Отже, вирішуємо для себе - з човна ми будемо ловити або з берега, після чого заглиблюємося у вивчення технічних параметрів обладнання.

Трохи теорії

Головними вузлами будь-якого ехолота є передавач і сигнальний перетворювач. Якщо вам необхідний апарат для риболовлі з човна, необхідно підбирати варіанти з максимальною потужністю передавача і роботою перетворювача в низькочастотному діапазоні.

Діапазон НЧ необхідно використовувати для більш якісного та глибинного сканування - на човні це особливо важливо, якщо ви віддаєте перевагу ловити на фарватері, наприклад. Якщо ваш вибір - ловля з берега, то велика потужність передавача і низькочастотний діапазон перетворювача вже не потрібні, це просто зайві гроші на покупку.

Ехолоти для човнів мають різні варіанти кріплення. Важливість подібних пристосувань важко переоцінити, особливо якщо ви наїжджаєте на підводне колоду або на мілину. Якісне кріплення для ехолота має надійно фіксувати пристрій, оберігаючи його від падінь і ударів.

Комфортність використання багато в чому визначається величиною і дозволом дисплея. Природно, не обійтися без підсвічування екрану тим, хто вважає за краще нічну риболовлю. Чим краще дозвіл, тим чіткіше і детальніше картинка, однак, якщо ваша мета - приємне проведення часу, на цей показник можна особливо не дивитися.

Як показує практика, навіть самі бюджетні варіанти з невеликим екраном цілком відпрацьовують витрачені на них кошти. Тут все вже залежить від ваших уподобань - хтось шукає комфорт і зручність у всьому, а комусь достатньо і базової функціональності.

 14.08.2019
 (20 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок