Ми знаємо де є надійний і перевірений сервісний центр Garmin

Якщо ви давно шукали сервісний центр обладнання Гармін, зверніть увагу на компанію Aparat. Майстерня працює з усіма категоріями пристроїв, відновлюючи їх працездатність.

Надійний і перевірений сервісний центр Garmin відрізняється зручним розташуванням і високим рівнем надання послуг. У сервісі працюють виключно професіонали своєї справи, які проводять ретельну діагностику девайса, щоб знайти ключову причину поломки.

Послуги центру

Існує маса причин, за якими пристрій не працює належним чином або зовсім не включається. В основному, до майстрів з сервісу Aparat звертаються власники гаджетів з непрацюючими кнопками, розбитим екраном або поганим прийомом сигналу.

Співробітники майстерні Aparat проводять заміну дисплеїв навіть зовсім «стародавнього» обладнання від Гармін. Це стосується і інших компонентів, що вимагають заміни.

Розглянемо переваги сервісного центру Aparat.

  • Співробітники з багаторічним досвідом намагаються максимально швидко знайти поломку і повернути пристрій власнику.
  • Після ремонту клієнти отримують річну гарантію.
  • Компанія працює тільки з оригінальними деталями та комплектуючими.

На сайті майстерні вказано детальний прайс. Вартість таких послуг як русифікація обладнання, оновлення ПО і профілактика, уточнюйте у менеджера. Вони залежать від стану приладу, моделі і року випуску.

Так як центр працює безпосередньо з виробником, вартість запчастин для клієнта буде досить низькою.

Як працює сервісний центр Aparat?

Час діагностики залежить від ступеня тяжкості проблеми. В одному випадку воно може тривати півгодини, а в іншому кілька днів. Складний ремонт займає від двох годин (заміна мікросхем і контролерів).

Для відновлення пристрою, привезіть його за адресою, вказаною на сайті. Також ви можете відправити гаджет Новою поштою. До посилці потрібно докласти записку з описом проблеми і дані для зворотного зв'язку з вами.

Якщо помітили перебої в роботі навігатора, ехолота або смарт-годин, не затягуйте і відразу звертайтеся за допомогою в надійну майстерню Aparat.

 16.10.2019
 (24 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок