Чоловічі годинники водонепроникні: підготовка до експлуатації

Мультифункціональні спортивні годинник, як правило, мають інтуїтивно-зрозуміле управління. По суті, пристрій може використовуватися будь-якою людиною. При цьому, для того щоб мати можливість користуватися всім функціоналом чоловічий годинник (водонепроникний) повинні бути правильним чином налаштовані. Як саме це зробити? І чи можна обійтися без допомоги фахівця?

Відштовхуємося від моделі годин

Звичайно, ми не зможемо зробити універсальний посібник з підготовки спортивних смарт годин до експлуатації. Гаджети різних брендів (і різних моделей) мають різний алгоритм роботи, а значить їх попередня підготовка відбувається по-різному. Тим не менш, дії користувача повинні відрізнятися, в залежності від походження годин:

  • Глобальна версія. Такі гаджети продаються офіційно і адаптовані до роботи в декількох або у всіх країнах світу;
  • Версія для внутрішнього ринку. Спортивно-туристичні годинники запрограмовані на стабільну роботу в одній країні (регіоні). Користуються популярністю в зв'язку з більш низькою вартістю. При цьому, використання такого гаджета за межами конкретного ринку автоматично забирає у нього гарантію. Такий товар купується на "свій страх і ризик".

Реальна водонепроникність

Досить часто користувачі спортивних годин не знають ступінь водонепроникності останніх. Таким чином можна нанести серйозні пошкодження пристрою, без будь-яких підозр.

Перед покупкою і експлуатацією конкретної моделі в "бойових умовах" запитайте у продавця про фактичну ступеня захисту від вологи. Найкраще, почитати і відгуки користувачів.

Перша синхронізація

Якщо мова йде про спортивні годиннику Garmin, то під час першого підключення до комп'ютера слід зареєструвати особистий аккаунт і максимально персоналізувати пристрій:

  • Завантажити бажану музику;
  • Додати кредитні карти для можливості безконтактних платежів (Garmin Pay);
  • Встановити (або скористатися вже встановленими) карти потрібної країни, регіону, міста або квадрата;
  • Заповнити поля з даними про власний ріст, вагу і вік;
  • Встановити інформацію, яка в подальшому буде відображатися на головному екрані.

Якщо слідувати всім підказкам системи і вивчити всі доступні функції, допомогою фахівця, при первинній тренуванні - не буде потрібно.

 17.05.2019
 (20 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок