Кращі спортивні годинники з пульсоміром до $ 500

Прийнято вважати, що на покупку смарт годинників спортивного спрямування необхідна пристойна сума. Ми ж впевнені, що в бюджетному і середньому сегменті досить пристроїв, які варті уваги потенційного покупця. Розглянемо на прикладі годинники для заняття спортом від компанії Garmin.

Максимальний потенціал за мінімальні гроші

Кожна модель спортивного годинника з пульсоміром, представлена ​​в даному огляді, підійде для занять усіма активними видами спорту:

  • Garmin Instinct. Пристрій для найбільш екстремальних умов. Дана модель розроблена відповідно до американського військовими стандартами MIL-STD-801. Завдяки цьому корпус Instinct максимально ударостійкий, адаптований до роботи в вкрай низьких і високих температурах, а також має гідроізоляцію 10 ATM. Функція TrackBack дає можливість відправитися в початкову точку маршруту. Для орієнтування на місцевості в годиннику вбудований 3-х осьовий компас;
  • Garmin Vivoactive 3 Music. Можливість зберігати і відтворювати до 500 музичних треків - цікава, але не головна особливість годин. Девайс здатний стати не тільки кращим цифровим асистентом при заняттях, але і взяти на себе частину функцій смартфона. Отримуйте повідомлення, відстежуйте розташування замовленого UBER таксі і регулюйте світло вдома не відриваючись від монітора. Ємний акумулятор дозволить використовувати Vivoactive 3 до 7 днів без підзарядки, в режимі смарт годин;
  • Garmin Forerunner 645. Бігові годинник з вбудованим цифровим пульсомірів, які здатні замінити банківську карту і готівкові гроші. Це можливо завдяки доступній функції безконтактних платежів Garmin Pay. Програмне забезпечення працює за різними алгоритмами, в залежності від виду тренування. Доступні режими: біг, велоспорт, плавання, веслування, ходьба. Вбудований GPS дозволить відправитися в подорож без наявності портативного навігатора.

Загальні традиції

Незалежно від обраної моделі Garmin робить експлуатацію спортивних годин максимально зручною. Після синхронізації пристрою зі смартфоном, стає доступною функція Group Track, яка значно спрощує спільні тренування.

 24.04.2019
 (34 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок