Кращі ехолоти для риболовлі восени 2019: рейтинг популярних моделей

Мабуть, одним з найулюбленіших чоловічих занять залишається рибалка. Саме вона здатна зняти стрес і подарувати довгоочікуване умиротворення після складних робочих буднів. Навіть якщо у вас з спорядження лише вудка з наживкою.

Однак якщо мова йде про лов результативною, то тут доведеться оснастити краще. Нижче розглянемо кращі ехолоти для риболовлі восени 2019. Зокрема, розповімо про найпопулярніші моделях нашого магазину.

Deeper Smart Sonar Pro

Одне з кращих портативних пристроїв для риболовлі з берега на фідер і поплавкову вудку - ехолот Deeper Smart Sonar Pro. Також іноді використовується для підлідної ловлі і в якості пошуковика з човна.

Використовувати досить просто - досить встановити на смартфон спеціальний додаток і підключитися до нього через мережу WiFi.

Lowrance HOOK2 5x GPS Splitshot

Човновий ехолот Lowrance HOOK2 5x GPS Splitshot визнаний користувачами як одна з найбільш просунутих і доступних моделей з GPS-датчиком. Тут варто зазначити, що промальовування дна на високому рівні. Також власники пристрою відрізняють відмінну роботу датчика ідентифікації типів риб.

Lowrance HOOK2 4x All Season Pack

Ще одна доступна, але в той же час просунута і технічно підкована модель. Без проблем визначає і демонструє на екрані картину два, а також прекрасно розпізнає рибу. GPS відсутній, але тут він в принципі і не потрібен.

Garmin® ECHOMAP ™ PLUS 72sv - 7

Мабуть, найбільш затребуваний серед усіх ехолот. Присутній підключення по мережі WiFi. Завдяки яскравому дисплею, картина дна демонструється ідеально навіть при пекучому сонячному світлі.

Пристрій підтримує традиційний сонар CHIRP, що забезпечує найякісніше і точне сканування дна. Мабуть, це - одна з найкращих технологій для сучасної риболовлі.

Який би з перерахованих вище ехолотів ви не вибрали, ви однозначно потрапите в ціль. Однак тут же буде розумним помітити, що в нашому магазині є і безліч інших цікавих моделей: менш популярних, але таких же технологічних і технічно оснащених.

Залишайтеся з Aparat і робіть своє дозвілля не просто черговим скороминущим захопленням, а цілком серйозним заняттям.

 09.09.2019
 (38 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок