Кращі годинники для спорту: Garmin проти Apple Watch

Компанія Apple не приховує свого прагнення зайнятий першість в ніші смарт годин. Спортивні функції, мабуть, одне з найбільш важливих умінь сучасних розумних годин. Адже пристрій повинен справлятися не тільки з повсякденними завданнями, але і якісно асистувати при тренуваннях, подорожах і походах. А в даному сегменті негласне лідерство за Garmin. Спробуємо вибрати кращі годинники для спорту.

Загальні функції

По суті, віддати конкретна перевага кому-небудь досить складно. Практично всі ключові функції годинника двох виробників - дублюються. Цікаво, що навіть функцію безконтактних платежів кожен бренд зробив за власною технологією (Apple Pay і Garmin Pay).

«Аутдор» функціонал

Багато моделей спортивних годин Garmin підтримують можливість установки додаткових карт. Apple Watch, через закритість програмної частини, не може відповісти тим же. Власники годин від Apple повинні задовольнятися Apple Maps, або вибирати з того, що представлено в App Store.

Крім цього, Apple не може зрівнятися з «біговими» функціями Garmin. У годиннику бренду передбачені різні режими для різних тренувань. При цьому, в деяких моделях перемикання виробляє сама система, реагуючи на зміни темпу і виду активності користувача.

Зовнішній вигляд

Не приховуємо, екран «від краю до краю» Apple Watch 4 дійсно гарний і інформативний. До того ж, пристрій одержав вищий дозвіл - 384 х 480. Якщо порівнювати з Garmin Fenix ​​5 (одна з найбільш популярних моделей компанії), то даний показник набагато нижче - 240 х 240.

Дизайн пристроїв абсолютно різний. Garmin «балансує» між формою властивої для класичного годинника і спортивним хронографом. Apple вже 4 покоління поспіль не змінює прямокутній формі циферблата.

Автономність

Apple Watch, незважаючи на заявлене поліпшення акумулятора, можуть працювати без підзарядки до 2 днів. З включеним GPS, час роботи гаджета скорочується до декількох годин. Garmin «тримається» на одному заряді близько 5 днів (в залежності від моделі).

Синхронізація зі сторонніми девайсами

Тут можна сміливо віддавати перемогу Garmin. Спортивні годинник компанії можуть підключатися не тільки до ПК, але і смартфонам на Android і IOS. Apple Watch вміє взаємодіяти тільки в рамках «власної екосистеми». Тобто, якщо ви купили такий годинник, але у вас немає iPhone - їх функціонал буде серйозно обмежений.

 04.06.2019
 (20 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок