Краще рішення для риболовлі з берега - купити бездротовий ехолот

Риболовля - одне з найпопулярніших захоплень чоловіків різного віку. Одні рибалки воліють ловити рибу з човна, а інші з берега. Бездротовий ехолот буде надійним помічником у вивченні рельєфу дна і пошуку риби.

Перш ніж купити бездротовий ехолот, ознайомтеся з його особливостями та асортиментом моделей в магазині Aparat. Це недорогий і компактний прилад, який є в арсеналі багатьох професійних рибалок.

Принцип роботи бездротового ехолота

Бездротове обладнання для риболовлі функціонує за рахунок спеціального датчика, закріпленого на кінці лески. Від вас вимагається лише закинути його разом з наживкою в передбачуване місце лову.

Коли датчик торкнеться води, він прийме відбитий сигнал ехолота і перенесе його на екран. Як дисплея для бездротового ехолота використовується смартфон або планшет.

Картинка, яка з'явиться на екрані, містить повну інформацію про такі показники, як рельєф поверхні дна, глибина, температура води і розташування риби. Щоб керувати ехолотом, встановіть спеціальний додаток на ваш девайс.

Купівля бездротового ехолота в магазині Aparat

В асортименті магазину представлено обладнання двох провідних виробників бездротових приладів для рибалок - Deeper і Lowrance. Вони ідеально підходять для продуктивної лову риби в автономному режимі.

Виділимо кілька ключових функцій приладів.

  • Передача даних по Bluetooth і Wi-fi;
  • Працюючий в декількох режимах GPS;
  • Високочастотну технологію, що дозволяє транслювати максимально точні дані.

Обладнання від провідних виробників відрізняється компактним, вологозахищеним і міцним корпусом. Деякі моделі оснащені світлодіодним підсвічуванням для комфортного використання в темний час доби. Завдяки потужним акумуляторам, бездротові ехолоти можуть працювати безперервно протягом 5 годин.

За допомогою бездротового ехолота ви легко зможете побудувати карту досліджень і отримати важливі дані для ефективної риболовлі. Для покупки приладу додайте товар в корзину і заповніть коротку форму замовлення.

 28.10.2019
 (14 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок