Купити задній ліхтар на велосипед чи ні?

Практично всі старі велосипеди комплектувалися передніми і задніми катафотами. Такий елемент безпеки має невисоку ефективність, але все ж підвищує "виживання" велосипедиста. Сьогодні кожен власник двоколісного транспорту може купити задній ліхтар на велосипед. При чому на ринку можна зустріти як прості (в технічному плані) моделі, так і більш модернізовані пристрої, які виконують функції бортового комп'ютера. Чи обов'язково купувати такий гаджет?

Ваша безпека - у ваших руках

В яких обставин використання заднього ліхтаря на велосипед - необхідно:
  • Після заходу сонця. Можливо, в нашій країні вас не оштрафують за їзду на велосипеді без відображає жилета і габаритних вогнів. Але згідно зі статистикою по ДТП за 2017-2018 роки, більшість наїздів на велосипедистів трапляється саме вночі, за умови відсутності розпізнавальних знаків;
  • В умовах обмеженої видимості. Дощ, туман, заметіль - все це зменшує можливість автомобілістів розглянути рухається велосипед;
  • При русі на дорозі з інтенсивним трафіком. Велика швидкість і багато автомобілів створюють потенційно небезпечну ситуацію для велосипедиста. На автомагістралях заборонений проїзд велосипедного транспорту зовсім, але в годину пік, на дорогах міста автомобільний трафік досить складний. Яскраве світло змусить водія звернути увагу на велосипедиста, як на повноцінного учасника руху.

Підбираємо джерело світла і енергії

У перших моделях велосипедних ліхтарів використовували стандартні лампи розжарювання. Сьогодні, практично всі виробники пропонують світлодіодні гаджети. Такі ліхтарі мають дві головні переваги:
  • Енергоефективність. Термін роботи від одного заряду, та й термін служби в цілому, в таких пристроях - вище, за рахунок більш високого ККД;
  • Яскравість. Світло від напівпровідникових діодів більш помітний в сутінках, вночі і при поганих погодних умовах. Це доведено в лабораторних умовах і на практиці (в численних порівняльних тестах) ще десятки років тому.
Вибір джерела живлення - виключно за покупцем. Адже з одного боку краще придбати задній ліхтар з перезаряджається літій-іонним акумулятором, а з іншого можна зупинитися на моделях з пальчиковими батарейками і просто міняти їх один-два рази на сезон.
 22.05.2019
 (18 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок