Купити велокомпьютер в Україні: види та особливості

При нинішньому розвитку технологій, навіть приказка про винахід велосипеда стає все менш актуальною, оскільки сучасна велотехніка є зосередженням різних прогресивних технічних і технологічних рішень.

Сьогодні, важко здивувати кого-небудь вже і спеціальними велокомп'ютер, доступними навіть тим, хто використовує велосипед тільки для коротких велопрогулянок в вихідний день, отримуючи дані про швидкість і пройдених кілометрах заради цікавості.

Що таке велокомп'ютер?

Велосипедний комп'ютер - це електронний пристрій, що показує на дисплеї різні параметри руху велосипеда. Залежно від моделі пристрою, таких параметрів може бути чимало.

Вся інформація - це результат аналізу і розрахунку комп'ютером даних, одержуваних з датчика-геркона, розміщеного на вилці велосипеда, який фіксує число обертів і швидкість обертання колеса. При цьому, потрібно враховувати діаметр колеса.

Придбати в Україні можна провідний або безпровідний велокомп'ютер. У першому випадку, дані з датчика передаються комп'ютеру по дроту, а в другому - по радіоканалу.

Види пристроїв

З огляду на функціональні можливості велосипедних комп'ютерів, які представлені в Україні, їх можна умовно розділити на:

  • базові, що показують поточну і максимальну швидкість, поточний час і час усієї подорожі, довжину шляху, загальний кілометраж, пройдений з моменту установки гаджета;
  • середнього рівня, крім базових функцій, наділені можливістю розраховувати середню швидкість, на певній ділянці шляху, що допомагає при розрахунку маршруту тривалої подорожі або аналізі тренувань. Крім того, девайс може показувати кількість залишилися кілометрів прокладеного маршруту і працювати в режимах зчитування і запам'ятовування незалежно один від одного. Це дозволяє використовувати один пристрій на різних байках, навіть з різним діаметром коліс. Такі комп'ютери, як правило, оснащуються підсвічуванням, термометром, пульсомірів, датчиком рівня зарядки батареї, USB-портом, для комутації з ПК;
  • елітного класу, які можуть бути дуже корисними на тренуваннях професійних спортсменів. Ці пристрої наділені кардиодатчики, метеостанцією, GPS-навігатором, лічильником «спалених» калорій і так далі. Такі гаджети здатні обчислювати велику кількість всіляких похідних. Їх аналіз дозволить спортсмену зробити тренування більш раціональними й ефективними.
 29.07.2019
 (21 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок