Купити в Києві ехолот Lowrance - вибір професіоналів

Компанія Lowrance щорічно пропонує цікаві новинки в сфері ехолотіческого обладнання. Так як виробник вважається флагманом в світі подібних пристроїв, то його і вибирають професіонали.

Сьогодні поговоримо про те, що вам принесе рішення купити в Києві ехолот Lowrance. Розглянемо переваги обладнання виробника, особливості та сильні сторони.

Ехолот або картплоттер?

Компанія Lowrance спеціалізується на виробництві не просто ехолотів, а гібридних пристроїв - картплоттери. На відміну від перших, вони більш функціональні, і дозволяють відстежити не тільки дані про пересування і кількості риби, але також і розглянути всю структуру дна. А це - дуже цінна інформація для складання аналітичної картини.

Переваги

На основі останньої розробки від Lowrance, Mark 4, розглянемо ключові переваги, які вкладає виробник в свої професійні пристрої.

  • У конструкції є вбудований гідридний датчик. Завдяки йому вдається більш чітко і ясно розглянути підводну картину місцевості проводиться риболовлі.
  • Ехолот-картплоттер володіє досить великим дисплеєм, з яким зручно і приємно працювати.
  • Присутній світлодіодне підсвічування. Дуже зручний момент, коли потрібно працювати з ехолотом в темний час доби.
  • Користувачі, які стикалися з продукцією Lowrance, відзначають дуже зручний і зрозумілий інтерфейс. Та й компанія сама зізнається, що намагалася створити ехолот, з яким зможе розібратися кожен без жодних проблем і складнощів.
  • У новому пристрої є можливість працювати з трьома вікнами одночасно і зберігати лог на карту пам'яті.
  • Всі ехолоти Lowrance оснащені супер-чутливим GPS-передавачем, сигнал якого оновлюється кожні 5 секунд.

Крім функціональних переваг ехолотів Lowrance, варто виділити і практичні сторони: пристрої досить міцні і здатні витримати механічні удари. Звичайно, краще цього уникати.

Нагадаємо, що в магазині Aparat в наявності кращі ехолоти від Lowrance на думку професійних рибалок. Приєднуйтесь і перетворюйте своє хобі в улюблену роботу.

 20.12.2019
 (13 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок