Купити туристичний навігатор для подорожей за кордоном

Поїздка в чужу країну завжди очікувана подія. На жаль, недосвідчені туристи, досить часто не замислюються про те, яким чином будуть будувати маршрути і переміщатися. Перешкодою до насолоди від подорожі стає мовний бар'єр, незнання особливостей місцевого трафіку і помилки при читанні топографічних карт. Чи можна купити туристичний навігатор і вирішити всі три глобальні проблеми автоматично?

Чому смартфона недостатньо?

Смартфон - як пристрій, який поєднує в собі багато функцій, в тому числі і навігатора, помітно обмежений в можливостях в чужій країні. Ось тільки кілька відповідей на питання: "Чому?":

  • Навігація на платформі Android і IOS здійснюється при наявності стільникового покриття. У режимі роумінг воно невиправдано дороге і не завжди хорошої якості;
  • У разі тимчасового переходу на тарифний план місцевого оператора, вартість послуг знижується, але пакетних даних, як правило, дається мало. А додатковий ліміт мобільного інтернету значно зростає в ціні. Крім того покупка іноземної стартового пакета не виправдана якщо поїздка розрахована на кілька країн за раз;
  • Навігаційне програмне забезпечення для смартфонів відрізняється якістю від ПО портативних навігаторів.

По суті, якщо у вашому телефоні є стільникове покриття з нормальною якістю сигналу, а поїздка в чужу країну планується по "масовим" маршрутами, такого варіанту буде досить.

Робота навігатора за кордоном

Після перетину державного кордону, тестований портативний навігатор (Garmin eTrex Touch 35) продовжив працювати в штатному режимі. Звичайно, ми заздалегідь придбали і встановили топографічні карти Європи. Приємно здивувала величезна кількість різноманітних точок інтересу. Починаючи з прикордонної зони, на всіх потрібних дорогах, в усіх містах і селищах ми заздалегідь знали де знаходяться:

  • АЗС;
  • Станції технічного обслуговування;
  • Супермаркети;
  • Цікаві пам'ятки.

Крім того, портативний навігатор дав знати про маленьких вуличках і стежках, про які не розповість навіть вказівний система.

 22.05.2019
 (23 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок