Купити спортивний годинник з пульсоміром для тріатлону

Модний і популярний вид «аутдор» спорту стає все більш актуальним і в Україні. Повноцінна аеробне навантаження і пристойні дистанції вимагають від учасників певної підготовки, а також наявності пристрою, який допомагає стежити за головними показниками здоров'я і тренінгу одночасно. Що якщо купити спортивний годинник з пульсоміром? Наскільки це може поліпшити результати?

Модернізація тренінгу

Ми не говоримо про те, що в разі придбання мультиспортивних годин ваші результати автоматично поліпшуватися - немає. Але, коли на вашій руці смарт годинник з пульсомірів ви завжди будете бачити точну картину роботи власного серця. А це, мабуть, найбільш важливо не тільки для власної безпеки, але і для вибору оптимального темпу при подоланні певного виду дистанції.

Пульс завжди під контролем

Раніше вважалося, що для тренінгу краще використовувати нагрудний пульсометр. Сьогодні, в годиннику компанії Garmin встановлені високоточні оптичні пульсометри. Ось тільки кілька можливостей такого пристрою:

  • При досягненні критичної позначки пульсової кордону користувач буде сповіщений звуком, світлом і вібрацією (спосіб повідомлення можна змінювати);
  • Допоможуть підтримувати темп тренінгу відповідно до цілей: на результат, схуднення, поліпшення роботи серця і т.п .;
  • Годинники самостійно змінює алгоритм роботи при зміні виду активності. Ця функція особливо актуальна при заняттях тріатлоном;
  • Використання GPS навігатора для точного дотримання маршруту тренування. Якщо під час поїздки на велосипеді і бігу триматися запланованої дистанції простіше, то заплив на відкритій воді може принести деякі труднощі;
  • Автономність в залежності від потреб. Під час тренінгу, при максимальному завантаженні системи (музика, GPS, пульсометр) час роботи годин до 5 годин. У режимі смарт, годинник протримаються без підзарядки близько тижня.

Як би це дивно не звучало, але при правильному налаштуванні спортивно-туристичні годинники будуть «знати» ваш організм краще, ніж ви самі. Наприклад, в ситуаціях коли атлет вважає, що він просто втомився, гаджет, після повного сканування життєво важливих показників встановить точну причину зниження витривалості. Система підкаже коли, варто пройти клінічну діагностику, а коли просто дати більше часу організму, для відпочинку і відновлення.

 27.05.2019
 (17 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок