Купити спортивний годинник з пульсоміром: бюджетні і дорогі моделі

Ринок розумних годинників для спорту насичений безліччю моделей. Різні очікування і різні бюджети породжують певну сегментацію. Здавалося б все просто: дешеві моделі - поганенько, дорогі - хороші. Але дана тенденція недостатньо об'єктивно характеризує доступні гаджети. На що звернути увагу перед тим, як купити спортивний годинник з пульсоміром?

Для всіх

Раніше спортивний годинник були пристроєм "на любителя". Досить убогий функціонал, висока вартість і специфічний дизайн. Сьогодні мультиспортивні годинник з пульсомірів - один з найбільш популярних гаджетів. Справа в тому, що пристрій актуально не тільки при тренуваннях, а й у повсякденному житті:

  • Підтримка карт і GPS навігації;
  • Можливість синхронізації зі смартфоном для отримання сповіщення про повідомлення та дзвінки:
  • Водонепроникність - як можливість не знімати пристрій з зап'ястя 24/7, в будь-якій обстановці.

Опциональная різниця

Звичайно, поняття "бюджетні годинник" - для кожного різний. Якщо взяти середню вартість спортивних годин Garmin - $ 300, то всі пристрої нижче даної позначки можна вважати бюджетниками. Враховувати потрібно і той фактор, що кожна людина набуває пристрій для певних цілей і вимагає від нього виконання певного ряду функцій. Мова про те, що більшість бюджетних моделей відмінно підходять для занять бігом, тріатлоном, плаванням і іншими видами спорту. З таким годинником можна йти в похід і на риболовлю.

Моделі, вартість яких понад $ 300, більш адаптовані для використання в повсякденному житті:

  • Кольоровий дисплей;
  • Більш зручне управління;
  • Можливість використовувати "екзотичні" функції на подобі Garmin Pay (можливість безконтактних платежів).

Стежимо за здоров'ям

Практично всі годинники сегмента "мультиспорт" мають вбудований оптичний пульсометр. Звичайно, деякі моделі можуть вимірювати пульс раз в декілька секунд, ще й з мінімальною похибкою. Тоді як в деяких бюджетників вбудованих вимірювач пульсу не так ідеальний. Але, багато моделей можуть синхронізуватися з заздалегідь придбаним нагрудним пульсоміром, що дозволяє аналізувати частоту скорочення серця і виводити детальну зведення на дисплей годинника.

 03.06.2019
 (18 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок