Купити надійний GPS навігатор для туризму: вибираємо прилад від компанії Garmin

Туристичні GPS навігатори допоможуть не заблукати в незнайомій місцевості і дозволять прокласти найкоротший маршрут до мальовничого місця або пам'ятки архітектури.

Якщо задумалися на тим, де купити надійний GPS навігатор для туризму, рекомендуємо продукцію іменитої компанії Garmin. Широкий асортимент пристроїв для пішої навігації представлений в інтернет-магазині Aparat.

Особливості туристичних GPS навігаторів Гармін

Garmin - лідер в розробці інновацій для навігаційного обладнання. Продукції бренду властиві: простота використання, інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс і широкий функціонал.

Надійні навігатори Гармін досить затребувані на ринку за рахунок своєї мультифункціональності. Програмна та апаратна складові приладів дозволять швидко і якісно прокласти потрібні маршрути.

Більшість моделей з каталогу виробника оснащені:

  • великими сенсорними дисплеями;
  • внутрішньою пам'яттю і слотами для micro-SD;
  • ємними акумуляторами;
  • магнітним компасом, що дозволяє будувати маршрут без зв'язку з супутниками.

У деяких пристроях є функція барометрического висотоміра, який покаже зміни висоти і атмосферного тиску.

Портативні навігатори Garmin

Виділимо кілька популярних GPS навігаторів.

eTrex 10

Бюджетне пристрій з міцним корпусом і надійної батареєю. Технологія HotFix і функціональний GPS дозволяють отримати інформацію в важких умовах. Виконуйте свій шляху, не звертаючи увагу на опади, бруд і пил, тому що прилад надійно захищений від зовнішнього впливу.

eTrex 30x

Покращена роздільна здатність екрану і підвищений обсяг пам'яті роблять пристрій максимально зручним і практичним. Приймач може одночасно відстежувати супутники GPS і GLONASS, що прискорить час визначення розташування.

GPS 73

Ще одна бюджетна модель, яка оснащена кнопковим управлінням і відмінною вологозахистом. Прилад може використовувати як на суші, так і в суворих морських умовах. Якщо пристрій потрапить у воду, то буде плавати на поверхні.

GPSMAP 64

Портативний навігатор з якісним екраном. Модель оснащена міцним водонепроникним корпусом і антеною Quad Helix, щоб краще приймати сигнал.

Функція фотонавігаціі дозволяє завантажувати в пристрій зйомку з координатами і прокладати шлях прямо до них.

Надійний туристичний навігатор повинен бути в арсеналі кожного пішого мандрівника.

 26.09.2019
 (23 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок