Купити ехолот для риболовлі в Україні: популярні моделі та їх особливості

Ехолот для риболовлі - один з кращих способів домогтися якісного результату як при лові з берега, так і з човна. Пристосування дозволяє ретельно просканувати місцевість на наявність риби і підводних перешкод. Сучасні технології допоможуть визначити глибину і структуру дна з мінімальною похибкою.

Перед тим, як купити ехолот для риболовлі в Україні, ознайомтеся з особливостями корисного устаткування і кращими моделями з асортименту магазину Aparat. Щоб риболовля була дійсно ефективною, важливо правильно підібрати прилад.

Популярні моделі ехолотів

Розглянемо три пристрої від відомих виробників.

Garmin Striker Plus 4, Worldwide w / Dual Beam

Модель оснащена вбудованим сонаром CHIRP і потужними технологіями сканування. Фірмові розробки бренду дозволяють отримувати широкоформатну картинку високого дозволу. Крім того рибалка зможе ретельно розглянути об'єкти, що знаходяться з боків судна.

Для керування приладом за допомогою смартфона передбачений Wi-Fi модуль. Міцна конструкція моделі витримує суворі морські умови.

Lowrance Hook 25X GPS Splitshot

Пристрій Hook 25X від компанії Lowrance обладнано:

  • яскравим п'ятидюймовий дисплеєм;
  • датчиком SplitShot;
  • GPS-плоттером.

Функцію авто регулює прилад, в залежності від зміни умов риболовлі.

Датчик SplitShot включає дві технології: CHIRP Sonar і DownScan. Перша знаходить більше риби за меншу кількість часу завдяки подвійному променю. Друга функція дозволяє бачити об'єкти в їх натуральному вигляді.

Бездротовий ехолот Deeper PRO + WiFi + GPS

Смарт-ехолот Deeper PRO + поєднує в собі компактність і функціональність. Завдяки з'єднанню Wi-Fi, відстань між пристроєм, на яке виводиться зображення і датчиком приладу складає до 100 метрів.

Вбудований GPS приймач відобразить оптимальні місця для риболовлі. Розташовуючись на поверхні води, розумний ехолот передасть повну інформацію про глибину, рельєф дна, температурі і розташуванні риби.

Вибір приладу

Вибирайте ехолот за кількома критеріями:

  • потужність;
  • радіус дії;
  • дозвіл зображення;
  • вологозахист.

Чим сильніший сигнал, тим швидше буде отримано зображення. Якісне надходження інформації можливо тільки з чутливими приймачами. Якщо пріор бездротової, то якість монітора не має значення, тому що картинка виводиться на екран смартфона або планшета. У дротових варіантах дисплей повинен бути чітким і барвистим.

Захист приладу від вологи не буде зайвою.

 23.09.2019
 (20 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок