Купити ехолот для риболовлі в Україні: йдемо на щуку

Ловля хижої риби завжди динамічна, цікава, але не завжди передбачувана. Здавалося б, взяв кращі снасті, підібрав оптимальну наживку, слідував певній тактики лову, в результаті - додому з порожніми руками. Якщо подібна історія про вас радимо дещо модернізувати процес рибної ловлі. Купити ехолот для риболовлі в Україні - один з найбільш простих і якісних способів вдосконалити "сліпі" пошуки щуки і іншого хижака.

Яким чином ехолот спрощує пошуки щуки?

Перша особливість (і секрет для рибалок-початківців) - це поведінка щуки. "Королівський" хижак любить самотність. Досить часто щуки знаходяться в межах великого косяка, при цьому дотримуються досить велику дистанцію один від одного. Саме тому за допомогою ехолота легко відрізнити щуку від іншого великого хижака або неживого предмета.

По-друге, щука не найактивніший хижак. Великі особини не завжди опускаються на глибину. Найбільш улюбленим, серед щук, вважаються невеликі ями (до 5-10 метрів). Ехолот необхідний для пошуку подібних місць, а також для їх ретельного сканування. Адже, як ми вже зазначили, поведінки даного хижака досить складно передбачити заздалегідь.

Щука і ультразвук

Деякі рибалки стверджують, що при скануванні водойми сонаром, риба лякається і йде (як при фізичному впливі людини). Виробники ехолотів практично завжди, безпосередньо в керівництві користувача, вказують, що риба і інша живність, не відчуває, коли працює картплоттер. Не скажемо, що ми повністю солідарні як з одними, так і з іншими. Дійсно, деякі дослідження показують, що певні види риби можуть йти із зони дії ультразвукового випромінювання. При цьому доведено, що щука не відноситься до такої живності, а значить використання ехолота нею - не відчутно.

Сезонна рибалка

Зараз, коли літнє сонце відчувається ще довго після заходу, рибна ловля рідко закінчується успіхом. Найбільш активно щука клює в холодну пору року, в тому числі і взимку. Це означає, що ехолот для такої риболовлі повинен підходити під певні критерії:

  • Температурний діапазон: здатність роботи як в теплій воді, так і в екстремально холодної:
  • Автономність: хижак клює не відразу, а значить для сканування дна і пошуку видобутку необхідно час;
  • Дисплей: висока роздільна здатність і бажано великий діаметр.
 17.06.2019
 (28 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок