Купити GPS навігатор: Garmin проти інших брендів

Достаток ринку навігаційної техніки шокує навіть досвідчених користувачів таких девайсів. Багато виробників дублюють параметри своєї техніки, за зразком з найближчими конкурентами. Ретельний аналіз всіх припущень показує, що дійсного уваги заслуговує лише поодинокі бренди. Що потрібно знати і враховувати перед тим як купити GPS навігатор Garmin або іншого бренду?

Складаючі вартості пристрою

Ціна - ключовий критерій вибір. Коли справа стосується навігаторів, тут відсутня класична закономірність: чим дешевше, тим гірше і навпаки чим дорожче, тим краще. Вартість формується приблизно наступним чином:

  • Кількість функцій і їх якість. Якщо з першим все більш-менш зрозуміло, то другий вимагає більш ретельного аналізу. Для прикладу, в одних пристроях доступні багато ліцензійних карток, тоді як в інших, в базовому виконанні, в систему інтегрована лише одна. Ніби як вибір очевидний, але якщо портативний GPS навігатор потрібно для подорожей і походів "за межі цивілізації", куди важливіша якість програмного забезпечення. Так, Garmin пропонує не найбільший асортимент карт, які входять у вартість початкового комплекту навігатора. При цьому, виробник дбає про те, щоб на схемах були точно відображені всі деталі маршруту. А регулярні оновлення дозволяють отримувати виключно актуальну інформацію;
  • Стабільність програмного забезпечення. Всі стикалися з ситуацією, коли збої операційної системи заважають стабільній роботі за комп'ютером або смартфоном. Такі ситуації більш критичні, коли справа стосується навігаційних пристроїв. Якщо під час походу "полетять" заздалегідь прокладені маршрути, результат може бути досить неприємним. У зв'язку з цим, Garmin ще спочатку розробили власну операційну систему і супутнє ПО;
  • У подорожі важлива також автономність навігатора. Тут слід довіряти виробникам, які спеціалізуються на виробництві відповідної групи техніки. Garmin використовує швидко замінюються і акумуляторні батареї типу АА, а так само звичні літій іонні акумулятори. Деякі моделі підтримують можливість роботи від джерела живлення на вибір.
 14.05.2019
 (37 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок