Купити GPS навігатор для туризму, рибалки і полювання всупереч забобонам

Багато експертів стверджують, що сама по собі система GPS не може повністю замінити топографічні карти і навички орієнтування. У той же час, до плюсів використання портативного навігатора можна віднести якусь можливість перестрахуватися і перевірити власні навички, тому варто не полінуватися і купити GPS навігатор для туризму. До того ж «розумна» навігація може розширити можливість в ситуаціях, коли паперові карти втрачають свою актуальність (в результаті їх механічного пошкодження або при відсутності потрібного сектора).

Основні міфи і стереотипи пов'язані з GPS навігаторами

  • Пристрій не варто своїх грошей. Навіщо платити за карти і GPS, якщо все це доступно в смартфоні?

Відображення точного місця розташування - лише одна з можливостей пристрою. Сучасні портативні навігатори можуть робити фотографії з миттєвим Геотегування, стежити за дистанцією, темпом подорожі, аналізувати ключові показники здоров'я і багато іншого. Деякі пристрої (наприклад GPS навігатори Garmin) можуть бути використані для розрахунків в магазині, завдяки системі безконтактних платежів. До того ж, практично всі смартфони прив'язані до стільникового зв'язку, а для адекватної їх роботи буде потрібно інтернет високій швидкості. Туристичні навігатори працюють постійно, виключно від GPS сигналу (який надходить безпосередньо з супутника).

  • Купити пристрій за кілька сотень доларів, для того щоб кілька разів на рік вийти на природу. Навіщо це мені?

Ключові бренди ринку портативних GPS навігаторів подумали і за це. Наприклад, Garmin Montana 610 отримав спеціальних корпус, завдяки якому пристрій можна переносити способом максимально зручним для вас. Такий гаджет, шляхом нескладної операції перетворюється на повноцінний автомобільний навігатор.

  • Згодом (з роками) я перестану цікавитися походами, що робити з пристроєм?

Не поспішайте продавати туристичний навігатор на вторинному ринку. Пристрій може стати повноцінним помічником на рибалці, полюванні і при подорожі в інше місто (країну). У бездротових навігаторах можлива установка будь-яких карт, будь-якого розробника. Це означає, що з гаджетом можна як спокійно їздити по дорогах будь-якої європейської країни, так і трансформувати його в прототип ехолота (просто встановивши карту потрібного водойми).

 01.05.2019
 (66 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок