Купити GPS навігатор для туризму: кому, коли, навіщо

Погодьтеся, зараз вже досить складно уявити життя без сучасних гаджетів і, зокрема, систем навігації. І якщо раніше мандрівники і туристи намагалися орієнтуватися по картах, навчатися спеціальної орієнтації на місцевості, то зараз це все втратило актуальність. Ще б пак, адже є туристичні навігатори.

Сьогодні пропонуємо поговорити про те, кому і навіщо буде актуально купити GPS навігатор для туризму. А ще розповімо, чому телефон не завжди може врятувати заблукав.

Туристичний навігатор - що це?

Пристрій навігатора для туризму до болю просте, але в той же час дозволяє гаджету спокійно конкурувати з сучасними смартфонами і планшетами. І навіть вигравати за багатьма параметрами.

Туристичний навігатор призначений спеціально для орієнтації там, де звичайний смартфон може просто не вловити сигнал, розрядитися або з необережності розбитися. З професійним пристроєм для навігації такого точно статися не повинно.

Переваги навігаторів для туризму

Ми впритул підібралися до теми переваг туристичних навігаторів, а тому пропонуємо розглянути самі ключові з них.

  • Потужні приймачі і можливість взаємодіяти в ГЛОНАСС. На відміну від звичайних смартфонів, туристичні навігатори ловлять за містом, в горах, в лісах і всюди, де відсутні вежі стільникового зв'язку. Простіше кажучи, там, де телефон перестає ловити, професійний навігатор направляє.
  • Туристичні навігатори працюють не від акумулятора, а від простих батарейок. Таким чином, вони не зможуть сісти в самий невідповідний момент. До того ж, ви завжди можете взяти практично невичерпний запас енергії з собою в рюкзаку.
  • Міцний корпус, водонепроникність і пилонепроникність: все це характерно середньостатистичному професійного навігатора і абсолютно не характерно смартфону / планшету.

Вже відчули різницю? Ще немає? Тоді пропонуємо знайти в каталозі магазина Aparat підходить навігатор для туризму і перевірити його здібності в польових умовах порівнявши зі смартфоном. Ми впевнені, ви будете приємно здивовані.

 06.12.2019
 (22 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок