Купити GPS навігатор для туризму або використовувати автомобільний?

Звичайно, використання електроніки, з іншим призначенням в якості навігатора - допустимо, але не завжди ефективно. З іншого боку купити GPS навігатор для туризму доцільно тим, хто подорожує пішки регулярно. Ми вирішили провести експеримент і трансформувати автомобільний навігатор в туристичний, заощадивши значну суму грошей.

Проблеми і незручності

Перша перешкода на шляху до використання автомобільного навігатора в переносному режимі - його автономність. Такі пристрої розраховані на роботу від мережі автомобіля. Коли ж транспортний навігатор не підключений до мережі, час його роботи значно скорочується. Як правило, від 1 до 3 годин, в залежності від ємності акумулятора. І якщо для більшості туристичних навігаторів доступна можливість заміни батарей, то автомобільний аналог працює виключно від вбудованого літій-іонного акумулятора. Єдине рішення проблеми - використання портативної зарядки (типу Power Bank). Крім того, ми виявили наступні незручності автомобільного навігатора в похідних умовах:

  • Вразливий корпус. Пристрої, як правило, не мають навіть мінімального захисту від попадання вологи і не переносять механічних пошкоджень. У той час як туристичні "портативки" комплектуються водонепроникним і ударостійким корпусом;
  • Великі габарити. Звичайно, переглядати карти і стежити за маршрутом на великому екрані досить зручно. При цьому, за рахунок збільшення розмірів корпусу, автомобільні навігатори досить важко тримати в руці або кишені штанів, наприклад, довгий час;
  • Сенсорний дісплей. Ми неодноразово говорили, що управління за допомогою механічних кнопок, в пішій подорожі, набагато зручніше. Сенсор комфортно використовувати в приміщенні або автомобілі, але не на вулиці.

Плюси

Автомобільний навігатор компанії Гармін, який ми взяли для випробувань в польових умовах, досить добре сприймав голосові команди. Крім того, транспортний навігатор досить простий в управлінні, а значить може бути використаний в подорож без його попереднього вивчення.

Тим не менш, навігатори для автомобіля домінують коли їх власник знаходиться за кермом транспортного засобу. Якщо є така можливість, радимо, придбати окремий портативний навігатор для подорожей пішки.

 06.06.2019
 (20 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок