Купити бездротовий ехолот для морської риболовлі

Деякі рибалки стверджую, що для того, щоб зловити щось вартісне в море необхідна човен або судно побільше. Мовляв в іншому випадку, результат не виправдає очікувань. Ми вирішили купити бездротовий ехолот і з його допомогою спробувати отримати заповітний улов з берега.

Параметри вибору пристрою

Морська рибалка, безумовно, має особливості, які необхідно враховувати і при виборі ехолота:

  • Максимальна глибина. Навіть при лові з берега, глибина деяких ділянок акваторії досягала кілька десятків метрів. При виборі ехолота для морської риболовлі ми звертали увагу на моделі з можливістю сканування від 50 до 100 метрів;
  • Дальність сигналу. Хвилі і вітер вимагають від ехолота для риболовлі на море здатності встановити сигнал з приймачем на великій відстані. Слід розглядати гаджети з можливістю бездротового зв'язку до 200 метрів;
  • Хороший потенціал для аналізу. Сканування дна моря має здійснюватися відразу декількома ультразвуковими променями, з різною частотою.

Оптимальний варіант

Аналізуючи вищевказані та інші параметри, ми прийшли до висновку, що Deeper Chirp повинен добре впоратися з поставленим завданням. Найбільше привернув стислий високоинтенсивний випромінювань імпульс. Щоб довго не розповідати про теоретичні переваги такого гаджета, повідомимо наступне спостереження: за допомогою пристрою, завдяки чіткому відображенню контуру, ми змогли відшукати рибу потрібного виду і навіть розміру. Дана процедура не становила труднощів навіть при аналізі цілого косяка живця.

Deeper Chirp виводить дані про температуру води, структурі і щільності дна на дисплей вашого смартфона / планшета. По суті, ви можете аналізувати водойма і міняти снасті, наживку, тактику риболовлі, на підставі отриманої інформації. У той же час, такий бездротової навігатор може бути налаштований на рибну ловлю в 4 режимах. Спеціальний корпус ехолота Deeper дозволяє використовувати його в будь-яких погодних умовах: чи не опади, які не сильні морози (до -20⁰ С) не стануть перешкодою для хорошої рибалки.

Автономність в похідних умовах

Вирішальним фактором "за" використання Deeper Chirp стала можливість швидкої перезарядки його акумулятора. З повністю розрядженою батареї до 100% за трохи більше години часу.

 17.05.2019
 (18 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок