Купити бездротовий ехолот: що потрібно знати при виборі брендового приладу?

Ехолот дозволяє збільшити улов риби і істотно полегшує риболовлю. Сьогодні основна маса сонаров для лову - бездротові. Пристрої функціонують за рахунок прикріпленого до кінця волосіні датчика, який закидається в воду.

Якщо ви хочете купити бездротовий ехолот і не прогадати, ознайомтеся з інформацією в статті.

Основні критерії вибору

Перш ніж придбати бездротової ехолот, давайте розберемося в класифікації девайсів.

Виходячи з використання, розрізняють наступні види ехолотів:

  • компактні;
  • стандартні;
  • універсальні.

Перші користуються великим попитом у рибалок через їх малі габарити і зручності. Вони кріпляться на руку або до вудилища. Коштують такі прилади недорого, але їх функціонал дещо обмежений.

Стандартні моделі створені для більшості рибалок і застосовуються тільки для лову з берега. Універсальні варіанти підходять і для берегового лову, і для риболовлі з плавзасоби. Вони відрізняються високим рівнем вологозахисту і стійкістю до перепадів температур.

Тепер давайте ознайомимося з головними критеріями вибору ехолота.

  • Потужність і чутливість. Обидва показники взаємопов'язані, адже чим потужніший передавач, тим чутливішим буде приймач. Оптимальне рішення - придбати модель з регулюванням потужності.
  • Радіус передачі. Показник залежить від дальності датчика. Для риболовлі в великому периметрі купуйте ехолоти з радіусом дії більше 50 метрів.
  • Кут огляду. Завдяки великому куту огляду область видимості також буде широкою, що в свою чергу дозволить знаходити більше риби.

При покупці ехолота звертайте увагу на його влагозащищенность: рибалка весь час контактує з водою і нестійкість до вологи може привести до проблем із виробом. Також не зайвим буде наявність якісного кріплення і гучного звукового оповіщення.

Особливості бездротових ехолотів Lowrance і Deeper

Незважаючи на компактний форм-фактор продукція відомих компаній Lowrance і Deeper обрадує будь-якого рибалки своїми можливостями. Устаткування обох брендів варіюється від ультрабюджетних приладів, до ехолотів преміум-класу. Навіть купивши дешеву модель, ви отримаєте відмінний набір функцій, включаючи нижню сканування, бічне зображення та інші корисні опції.

Бездротові ехолоти синхронізуються з вашим смартфоном або планшетом, дозволяючи отримувати якісні інформативні зображення. З брендовим сонаром рибалка принесе більше задоволення і дозволить не відволікатися на зайві пошуки оптимального місця для риболовлі.

 27.11.2019
 (18 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок