Купити автонавігатор Garmin в Україні: покроковий алгоритм

Перше що збиває з пантелику людину, яка не розбирається в ринку навігаційної техніки - діапазон цін. Деякі пристрої продаються по $ 100, тоді як цінник інших наближається до $ 1000.. Як купити автонавігатор в Україні? На що звертати увагу? І яке значення має ціна пристрою?

Вартість

На відміну від ринку смартфонів, на вартість пристрою впливає не тільки його виробник, але і набір ключових характеристик:

  • Базові карти (навігаційні системи);
  • Потужність приймача сигналу GPS. Визначає швидкість і стабільність роботи з пристроєм:
  • Діаметр і дозвіл екрана;
  • Походження пристрою. Чи не офіційні (чорні) пристрої завжди дешевше ліцензійних (білих);
  • Наявність представництв бренду і фірмових сервісних центрів.

Потенційні маршрути

Хто має досвід використання автомобільних навігаторів знає, що однією ідеальної карти - не існує. Саме тому перед покупкою пристрою слід визначити з тим, куди саме ви будете їхати. Або хоча б розставити пріоритети: їзда по місту або тривалі подорожі.

У будь-якому випадку, слід робити вибір на користь пристрою, які сумісні з великою кількістю карт сторонніх розробників. Наприклад навігатори Garmin працюють з двома найбільш поширеними картографічними групами: Аероскан і NavLux. Перші містять детальний план понад 100 українських міст і режим 3D. Більш того, такі карти отримують безкоштовне оновлення - щомісяця. NavLux - на порядок дешевше. Дані карти теж є мобільна версія через офіційний сайт (раз в квартал).

Дисплей

Майже всі виробники автомобільних навігаторів намагаються випустити пристрої з різними розмірами екрану. Найчастіше на ринку зустрічаються гаджети з дисплеєм від 3 до 7 дюймів. Найбільш продавана техніка з 4,3 "дисплеєм. Логіка очевидна і проста: маленькі екрани не завжди добре читабельні, а великі (7 дюймові) можуть стати перешкодою при повсякденній їзді.

Виробник

При виборі виробника слід звертати на такі аспекти:

  • Загальна репутація (довіру до бренду та відгуки користувачів про продукцію);
  • Наявність сертифікованих представництв і точок продажів;
  • Якість і тривалість періоду гарантійного обслуговування навігатора.
 20.06.2019
 (18 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок