Купити автомобільний навігатор в Україні: особливості вибору

Інтенсивність трафіку в містах зростає з кожним днем. Швидко дістатися до потрібної точки, та й просто орієнтуватися у великих населених пунктах, без допомоги, стає все складніше. Все зводиться до того, що купити автомобільний навігатор в Україні приймає рішення все більше людей. Така інвестиція стає все більш виправданою, адже з пристроєм можна не тільки переміщатися по місту, але також подорожувати по країні, Європі та й в усьому світі, при бажанні.

На своїй хвилі

Ми проаналізували основні критерії, які одних людей змушують зробити вибір на користь фаворитів ринку, а інших купувати продукцію китайських виробників. Всупереч нашим очікуванням вартість - не головне. Найчастіше, серед автомобілістів-користувачів навігаційної техніки, зустрічається думка, що закрита система деяких виробників (таких, як Garmin) унеможливлює "додати своє".

З одного боку - це дійсно брак, ще якщо і враховувати те, що бюджетні "китайці" можуть повністю трансформуватися під користувача. З іншого, на такий крок виробник йде не просто так. Точно такий же політикою керується компанія Apple. При цьому, їх закрита (програмно) і досить дорога техніка стабільно займає перше місце в світі. Справа в тому, що такий крок дозволяє "вбити відразу двох зайців":

  • Стабілізувати роботу будь-якого програмного забезпечення;
  • Продовжити термін служби пристрою (через низьку уразливості операційної системи).

Функціонал згідно цілям

Приємно знати, що новенький автомобільний навігатор може відтворювати фільми або музику. Але згадайте, наскільки часто ви користуєтеся другорядним функціями того ж смартфона. Такий хід виробника - частина маркетингової політики. На справді важливо те, яким чином автомобільний GPS навігатор прокладає маршрут в потрібну точку.

Звертати увагу слід на якість дисплея і голосового помічника (при його наявності). Від цього безпосередньо залежить можливість сприйняття відрізків і точок маршруту. Перед покупкою почитайте відгуки користувачів про потужності і стабільності роботи антени GPS. Це вирішальний фактор, що визначає кількість знайдених супутників для найбільш точного відображення місця розташування.

 14.05.2019
 (23 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок