Кухня зсередини або як робиться ремонт навігаторів Гармін

Навіть техніка такого іменитого бренду як Garmin може зламатися. Поломки відбуваються з різних причин: необережне поводження, фізичний знос компонентів, програмні збої і т.д. Ці та інші неполадки швидко усуваються в майстерні Aparat.

Ремонт навігаторів Гармін - один з основних видів діяльності сервісного центру. Звертайтеся до нас, ми швидко знайдемо причину несправності і усунемо її.

Як ми працюємо?

Ремонт в сервісному центрі Aparat починається з діагностики, яка займає в середньому 30 хвилин. Кількість витраченого часу залежить від моделі пристрою та тяжкості проблеми.

Важливо розуміти, що ремонтники ретельно перевіряють всі системи приладу, точно встановлюючи причину несправності.

Основні проблеми з GPS навігаторами Гармін:

  • Девайс не включається або не заряджається належним;
  • Розбитий екран або з незрозумілих причин немає зображення;
  • Чи не працює сенсор;
  • Пропадає зв'язок із супутником;
  • Комп'ютер не бачить навігатор при підключенні;
  • Апарат не розпізнає карти пам'яті;
  • Додатки працюють нестабільно;
  • Пристрій зависає.

Досвідчені майстри використовують професійне обладнання для пошуку причини поломки і відновлення працездатності навігаторів Garmin.

Ми надаємо повний спектр послуг, від перепрошивки і інсталяції нової системи до заміни будь-яких комплектуючих. Крім того, техцентр встановлює і оновлює навігаційні карти різного формату.

Як відправити навігатор на ремонт?

Щоб швидше дізнатися причину поломки, зверніться в майстерню, яка знаходиться в Києві. Якщо ви з іншого міста не біда - просто відправте GPS навігатор нам за допомогою послуг Нової пошти.

Посилка повинна містити контактні інформації для зворотного зв'язку і повернення відновленого приладу. Також прикладіть записку, в якій коротко опишіть проблему і не забудьте додати все необхідне для повноцінної роботи пристрою (кабель зарядки, карти пам'яті та інші аксесуари).

Тільки повноцінна діагностика допоможе встановити точну причину поломки. Тому не затягуйте, а відразу звертайтеся в сервісний центр Aparat.

 27.09.2019
 (19 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок