Кому варто купити бездротовий велокомп'ютер в Києві

Складно відшукати велосипедиста, якого б було зовсім не цікаво, скільки він проїхав на байку. Та й за швидкістю з часом в дорозі постежити теж буде далеко не зайвим.

Загалом, якщо вас все вищеописане точно цікавить, то варто подумати про те, щоб купити бездротовий велокомп'ютер в Києві. А поки ви думаєте, ми розповімо про всі його можливості та переваги нижче.

Що таке велокомп'ютер

Звичайно, від комп'ютера тут тільки назва і як таких великих можливостей велокомп'ютер запропонувати не може, проте це - досить корисний пристрій, що відображає цілий ряд важливих показників. Зокрема:

  • Теперішній час і час в дорозі;
  • Пройдену дистанцію;
  • Швидкість;
  • Середню швидкість заїзду;
  • Максимальну і мінімальну швидкість.

Усього перерахованого вище в принципі достатньо, щоб відстежувати динаміку і ефективність тренування, проте в разі потреби в велокомп'ютер можна включити і додаткові опції.

Наприклад, вам можуть стати доступні показники частоти обертання педалей, темпу, частоти пульсу і секундомір. Також пристрій може демонструвати і зовнішні цифри, такі як висота над рівнем моря, температура повітря і зміни концентрації вуглекислого газу.

Як правило, чим більше показників здатний демонструвати комп'ютер, тим дорожче він коштує.

Переваги бездротового велокомп'ютера

Бездротовий велокомпьютер коштує трохи дорожче провідного пристрою, однак має деякі незаперечні переваги. Зокрема, відсутністю дроти. Це не тільки привабливий зовнішній вигляд, але також мінімум ймовірності пошкодити щось важливе каменем або гілками під час екстремальної їзди.

Також бездротові велокомп'ютери можна зняти з велосипеда. Наприклад, в разі нельотну погоду або інших несприятливих умов. Пристрій легко кріпиться на руці на мотив простих електронних годинників.

Таким чином, бездротової велокомпьютер - відмінна ідея для тих, хто часто їздить на мотоциклі і любить стежити за своїми успіхами. Крім того, він дуже навіть стане в нагоді професійним спортсменам, яким надзвичайно важливо бачити всі ключові цифри в зручному онлайн-режимі.

 06.09.2019
 (23 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок