Кому і навіщо варто купити вело-навігатори Гармін в Києві

Велоспорт в столиці з кожним роком виходить на новий рівень. І якщо раніше тільки дітлахи катали в міських парках, то сьогодні велосипеди купують цілком дорослі чоловіки і жінки.

Нижче пропонуємо обговорити питання вибору гаджетів. Зокрема, розповімо, чому варто купити вело-навігатори Гармін в Києві, а також поговоримо про те, кому вони можуть стати в нагоді в умовах сучасного міста.

Спортсменам

В першу чергу, про покупку навігатора варто задуматися всім, хто вважає за краще велоспорт. За допомогою навігатора Garmin цілком зручно відстежувати динаміку тренувань: записувати швидкість обертання педалей, їзди в цілому і подоланого відстані.

До речі, в Garmin є своє ПЗ. У його рамках можна ділитися успіхами з друзями, які також зареєстровані в системі. Подейкують, що таким чином цікаво розвивати змагальний дух і підтримувати особисту мотивацію.

Мандрівникам

Власне, навігатори і подорожі - речі взаємопов'язані. Особливо, коли мова йде про Велоподорожі. Тут вкрай важливо знати дорогу і рухатися в правильному напрямку: один невірний поворот, і ви будете на крок ближче до того, щоб заблукати зовсім.

До слова, в велонавігаторах Garmin карти оновлюються раз на місяць в силу того, що дороги постійно змінюються. І якщо ви встигаєте обзавестися новою картою, то ніяких проблем точно виникнути не повинно. В іншому випадку також великий ризик заплутатися. Або просто втратити шанс прокотитися по симпатичною трасі, про яку ви навіть не підозрювали.

Чому Garmin

Вело-навігатори Garmin оснащені всім необхідним, щоб зробити ваші велопрогулянки продуктивними і комфортними. Зокрема, в них є:

  • Протиударний корпус, здатний витримати падіння велосипеда;
  • Захист від вологи та пилу;
  • Досить міцне кріплення на підставі байка;
  • Хороший, потужний акумулятор, загальною ємністю 2000 мАг.

Так, якщо ви зацікавлені в тому, щоб ваші велопрогулянки знайшли сенс і стали ще комфортніше, то покупка велонавігатора буде дуже навіть до речі. Ну а вибираючи кращий варіант з усіх марок, кращим буде Garmin.

 27.08.2019
 (17 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок