Коли варто купить бездротовий ехолот

Ехолот - пристрій в принципі корисне і потрібне. І якщо ви плануєте перетворювати своє улюблене хобі, риболовлю, в більш професійне і продуктивне заняття, то без нього точно складно обійтися.

Пропонуємо обговорити випадки, коли все-таки варто купити бездротовий ехолот – не просто зручний гаджет, а можливість поліпшити якість свого улюбленого заняття. Безумовно, поговоримо і про переваги пристрою.

Бездротовий ехолот - це що взагалі?

Найчастіше рибалки все-таки користуються проводовим ехолотом, а ось про бездротовому не знають нічого. По суті, це - такий же пристрій, тільки передає сигнал за допомогою WiFi або Bluetooth. Воно посилає ультразвуковий сигнал на дно і отримує назад його відображення. На підставі останнього будує картинку, що знаходиться під водою.

Залежно від моделі та її сучасності, картинка може бути повною або неповною. Деякі ехолоти, наприклад, можуть показати навіть розмір риби і її кількість на дні. Відповідно, такі коштують трохи дорожче.

Приймає сигнал від бездротового ехолота будь-який гаджет, де встановлено спеціальне програмне забезпечення. Як правило, виробник випускає ПО для всіх популярних ОС: iOS, Windows, Android.

Які переваги?

У бездротових ехолотів є істотні переваги перед класичними гаджетами.

  • Можливість закидати його на спінінгу, наприклад. Відповідно, ви отримуєте всі шанси відстежити картинку дна на відстані закидання, перебуваючи при цьому на березі. Таким же чином ви можете відстежити підійшла чи риба після підгодовування.
  • Стаціонарний провідний ехолот важить близько 2 кг. Іноді - більше. Звичайно ж, такий варіант підходить тільки для човна. Бездротове же пристрій, як правило, йде вагою близько 100 грам.
  • Конструкція ехолота без проводів і роз'ємів, а значить ризик механічної поломки цих вузлів мінімальний (якщо взагалі можливий).

Нарешті, приємним бонусом власникам ехолотів буде можливість зберігати цікаві картинки рельєфу дна на своєму мобільному пристрої, аналізувати їх і ділитися з «колегами по цеху».

Таким чином, бездротової ехолот буде актуальний всім, хто любить рибалити, прагнути робити це сучасно, з розумом і насолоджується процесом.

 18.12.2019
 (14 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок