Коли потрібно купити портативний GPS навігатор

Якщо ви любите подорожувати, ходити в походи, сплавлятися по річках і в цілому - дотримуєтеся активного способу життя, то ймовірно вже замислювалися про придбання спеціальної екіпіровки для своїх захоплень.

Якщо так, то в першу чергу вам варто купити портативний GPS навігатор. Що це таке, для чого і чим відрізняється від звичайного мобільного смартфона або планшета з навігаційними картами, розповімо нижче.

Портативний або туристичний навігатор - що це?

Туристичний навігатор - портативний пристрій, часто працює від незалежного харчування, призначене спеціально для подорожей, вилазок за місто, в місцевість без мобільного зв'язку. Основна мета - орієнтація в просторі, звичайно ж.

Від звичайного мобільного телефону відрізняється, перш за все, своєю вузькою спеціалізацією. Він працює там, де смартфон вже давно перестав ловити сигнал. Крім того, може протриматися без дозарядок 3 дні і більше, тоді як телефон сяде вже в перший вечір.

До основних переваг портативного навігатора можна віднести:

  • Одночасну роботу з супутниками GPS і ГЛОНАСС;
  • Присутність чутливого електронного компаса та інших суміжних функцій;
  • Наявність вологозахисного і ударостійкого корпусу;
  • Можливість зберігати цікаві місця на карті і згодом складати маршрути для повернення до них;
  • Автономні джерела живлення (знімні акумулятори або батарейки);
  • Компактність (середньостатистичний туристичний навігатор поміщається в руці і точно не займає багато місця в рюкзаку).

Кому буде корисний?

Мабуть, найбільш затребуваним портативний GPS навігатор залишається для піших туристів, які вважають за краще довгий час залишатися в лоні дикої природи. Також підійде любителям тривалих велопрогулянок і велозаїзд.

Також рекомендуємо взяти навігатор початкового рівня, якщо ви плануєте свою першу вилазку в гори. Це допоможе орієнтуватися в просторі і скласти маршрут для повернення.

Нарешті, корисні портативні навігатори мисливцям і рибалкам. У нових моделях є сила-силенна цікавих функцій, які можуть зіграти на руку і збільшити результативність від полювання і риболовлі.

 11.02.2020
 (9 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок