Коли не зайвим буде купити туристичний навігатор в Києві

Напевно, кожен з нас рано чи пізно приходив до висновку, що навігатор - річ необхідна і шалено корисна. Особливо це стосується мисливців, рибалок, грибників і туристів: саме вони найчастіше роблять корисні для себе геометки, щоб повернутися в призначене місце точно і без помилок.

І тут виникає дилема. Купити туристичний навігатор в Києві вузького профілю - задоволення не з дешевих. Тим більше, багато хто не знаходить в цьому ніякого сенсу: а навіщо, коли є GPS в смартфоні? Власне, нижче ми і пропонуємо розповісти навіщо.

Відмінності від смартфона

Перш за все туристичний навігатор - пристрій вузькопрофільні, а тому має цілий ряд переваг і відмінностей від класичної GPS-системи рядового смартфона. Перш за все це проявляється в рівні і силі сигналу. Якщо телефон в глухому лісі перестає бачити супутники, то у спеціалізованого апарату антена в десятки разів могутніше і завжди дасть можливість орієнтуватися в місцевості.

Є й інші відмінності (переваги).

  • Працюють туристичні навігатори переважно від батарейок. Це основний їх плюс: вам не потрібно переживати про те, що пристрій розрядиться. Просто візьміть з собою запас, і справа в капелюсі.
  • Апарат добре захищений від води і ударів. Також спокійно переносить вкрай низькі температури. Такими характеристиками сенсорний смартфон точно не зможе похвалитися.
  • У профільному навігаторі вбудований магнітний компас, а не електронний. Це дає змогу відразу визначати сторону вашого напряму, а не після кількох кроків, як це буває у випадку з телефонами.
  • Карти в таких навігаторах більш докладні: тут вказані всі водойми (з глибиною і вигинами) і лісосмуги, яких немає в звичних картах.

Також деякі з пристроїв можуть виступати в ролі барометра і визначати висоту, а також вказувати на можливі погодні зміни.

Замість висновків

Купівля туристичного навігатора актуальна для всіх, хто віддає перевагу активному відпочинку і часто буває за містом в диких умовах. Також не зайвим буде для рибалок, грибників і мисливців, щоб з точністю приводити в потрібне місце.

Якщо ж ви подорожуєте в зоні досяжністю мобільного зв'язку, то такі дорогі покупки точно ні до чого.

 12.09.2019
 (20 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок