Карти для Garmin: ліцензія або піратка?

На жаль жителі України досить часто використовують неліцензійний (піратський) контент. Тим не менш, останнім часом спостерігається позитивна тенденція підвищення загального рівня продажів офіційного програмного забезпечення для навігаційної техніки. Подивимося на ситуацію очима людей, які платять гроші за нові карти для Garmin і програми для навігаторів, а також людей, які вважають, що це робити - не резонно.

Де можна зустріти контрафакт?

Навігаційна техніка, яка не має сертифікатів, або з програмним забезпеченням без ліцензії, як правило, зустрічається в дрібних торгових точках. Якщо ви виявили продукт у якого вартість набагато нижча за ринкову, поцікавтеся походженням товару і наявністю супутніх до неї документів.

Навіщо переплачувати за ліцензію?

Нам досить-таки часто задають подібні питання. Мовляв, уже була заплачена певна сума за пристрій, чому я повинен витрачати гроші за додаткові можливості. Ось кілька причин:

  • Garmin надає користувачеві багато безкоштовних функцій, з якими можна вирушати як в подорож, так і в похід, на риболовлю, полювання. Наприклад, в портативний навігатор компанії можна скачати і встановити безліч програм за допомогою Connect IQ Store (на майданчику доступні продукти власної розробки, а також сторонніх компаній). Розробка карт для певного району або сектора вимагає інвестицій. Користувач, купуючи ліцензійний продукт, платить в першу чергу за стабільне і якісне його використання в майбутньому. Крім того, чим більше компанія залучить коштів на розробку, тим більше безкоштовного програмного забезпечення буде доступно в подальшому;
  • Підтримка від виробника. Якщо ви зробили вибір на користь платного продукту, Garmin зробить все, щоб його робота була зрозуміла для вас, а при необхідності ліквідує недоліки (або зробить заміну продукту).

Ознаки «білих» карт

Ліцензійне програмне забезпечення для навігаторів Garmin продається виключно в упаковці з символікою виробника, має унікальний код і виключає можливість його поширення іншим користувачам.

Відзначимо, що при використанні «піратських» карт гарантія на пристрої компанії Garmin буде загублена.

 01.05.2019
 (16 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок