Який варто купити ехолот для риболовлі з берега

Рибак може істотно спростити процес вибору перспективного місця для риболовлі, використовуючи ехолот, оригінальної конструкції. Закинувши в воду, закріплений на волосіні датчик, він може дізнатися глибину водойми, побачити рельєф дна і переконатися в присутності риби. Правда, перед цим, любителю рибної ловлі потрібно тільки правильно вибрати і купити ехолот для риболовлі з берега.

Види пристроїв

З огляду на деякі особливості конструкції і функціональні відмінності, всі ехолоти, що сприяють продуктивній риболовлі на березі, можна умовно розділити на:

  • Універсальні, з якими можна працювати, як на плавзасобі, так і на березі. Вони можуть визначати глибину водойми і показувати рельєф дна, відображаючи дані на дисплеї приймального блоку. Крім того, виріб наділяється деякими додатковими функціями, які розширюють можливості сканера і роблять його використання більш зручним.
  • Стандартні, які використовуються виключно для лову риби з берега. Берегові пристрої також можуть мати чимало функцій, але коштують трохи менше універсальних, що забезпечує їм чималу популярність.
  • Компактні - найпростіші і дешеві вироби. Вони мають обмежену кількість функцій, але зі своїм завданням також справляються непогано. Такі пристрої можна порекомендувати початківцям рибалкам, яким ще складно розібратися в додаткових функціях.

Пристрої можуть бути дротяними, в яких датчик з'єднується з дисплеєм проводом, і бездротовими, де інформація передається по радіоканалу. Крім того, випускаються моделі, в яких, як індикатор, можна використовувати смартфон або планшет.

Що слід врахувати при виборі

При підборі ехолота, варто враховувати:

  • Потужність вироби. Слабкий сигнал передавача, як і малочутливий приймач, навряд чи дозволить отримати адекватну картинку. Кращим варіантом може бути ехолот з регулюванням чутливості приймального пристрою.
  • Зону дії датчика. Виробляються моделі з радіусом охоплення від 30 метрів до повноцінних 70.
  • Кути сканування. Більший кут дозволяє охопити і більшу акваторію.
  • Дозвіл дисплея і його колірні можливості. Висока роздільна здатність і широка гама кольорів дозволяє отримати гранично повні відомості про те, що робиться під водою.
  • Наявність підсвічування дисплея, що полегшує роботу з приладом в темний час доби.
 08.07.2019
 (21 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок