Який автонавігатор купити в Україні: огляд актуальних новинок

Якщо ви проводите за кермом більше однієї години в день і при цьому буваєте в незнайомих вам місцях, то вам дійсно варто задуматися про покупку автомобільного навігатора.

Сьогодні розповімо який можна купити в Україні автонавігатор з новинок. Складемо короткий огляд на базі інтернет-магазину Aparat.

DriveSmart 61 EU LMT від Garmin

Одна з останніх новинок від Garmin з досить великим сенсорним екраном. Серед основних переваг варто відзначити деякі оновлення в сфері безпеки.

Наприклад, в моделі DriveSmart 61 EU LMT з'явилися оповіщення про камерах на дорогах, небезпечних поворотах, залізничних переїздів, знаках про присутність тварин та інших важливих моментах. Також є функція, що попереджає про втому під час особливо тривалих поїздок: навігатор пропонує місця для відпочинку водія.

Управляти автонавігатором можна легко за допомогою голосу. Загалом, оптимальний варіант для автолюбителів, які цінують свій комфорт.

nuvi 52

Ще одна, правда менш просунута, новинка від Garmin. Навігатором теж можна управляти голосом. Також присутня функція визначення вашого точного місця розташування, що особливо може бути корисним в нових містах.

Варто відзначити, що модель nuvi 52 призначена швидше для тих, хто ніколи не користувався автонавігатори, але хоче спробувати. Це, так би мовити, навігатор без зайвих функцій. Є карта, можливість скласти на неї маршрут і голосовий супровід поїздки. Зручно і без зайвих проблем. До того ж, значно дешевше першої моделі.

Garmin Drive 51 EU LMT-S

Ну і ще одна новинка, яка є чимось середнім між двома вищезгаданими пристроями. Як і Garmin Drive 61 EU LMT пропонує просунуту систему оповіщень про ситуацію на дорогах в реальному часі - розповість про пробки, складних ділянках на шляху, наявності камер і інших об'єктів, які можуть стати не зовсім приємним сюрпризом.

Модель корисна мандрівникам: на екрані виводяться всі рейтинги готелів, ресторанів і визначних пам'яток згідно порталу TripAdvisor. При всіх своїх перевагах автонавігатор коштує недорого.

У каталозі магазина Aparat є й інші моделі. Знайомтеся і вибирайте кращий варіант для себе.

 20.02.2020
 (10 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок