Який спортивний годинник з пульсометром підійдуть для прогулянок і спорту?

Розумний годинник вже не в новинку, однак для багатьох вони продовжують бути чимось зі світу фантастики. І якщо ви давно хочете подібний гаджет, але до сих пір не можете толком розібратися який підійде саме вам, цей текст для вас.

У цій статті розглянемо спортивний годинник з пульсометром для прогулянок і спорту, позначимо їх різницю і спробуємо вибрати кращий варіант для ваших цілей. Почнемо?

Для прогулянок

Годинник з пульсометром був створений спеціально для того, щоб людина могла контролювати частоту скорочення серцевого м'яза. І якщо ви думаєте, що це важливо тільки в спорті, показуємо іншу сторону.

Годинники можуть бути корисними в повсякденності. Наприклад, коли вам лікар порекомендував захистити себе від стресових ситуацій. Як тільки в якомусь суперечці ви починаєте нервувати, а ваш пульс частішати, пульсометр нагадає, що пора рівень стресу знижувати і виходити з ситуації.

Також годинник корисний під час прогулянок і в цілому - дозволяють контролювати рівень навантаження на організм і відстежувати свою щоденну динаміку активності. А деякі, до речі, можуть ще й розповісти багато чого цікавого про вашому сні.

Для спорту

У спортивних тренуваннях, звичайно ж, годинник з пульсометром залишаються вже незамінним гаджетом. Вони дозволяють вирішувати відразу кілька ключових завдань:

  • Попереджають про перевищення частоти серцевого ритму, коли його відмітка наближається до критично високою;
  • Допомагають контролювати пульс і тримати його на одній позначці, оптимальної для схуднення, наприклад;
  • Відстежують динаміку і результативність кожного тренування - за допомогою отриманих в результаті даних дуже зручно складати аналітичну картину і розуміти свій прогрес/регрес.

Якщо хочете придбати професійний годинник для спорту, то краще робити ухил в бік перевірених і спеціалізованих на цьому брендах. Наприклад, Garmin. Фірма має власне ПО і сховище, свої напрацювання і методики. Загалом, все, що потрібно спортсмену, який планує підвищувати свої результати без шкоди для здоров'я.

В інтернет-магазині Aparat великий вибір таких моделей. Купуйте і займайтеся з користю.

 07.02.2020
 (12 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок