Які можна годинники для бігу купити в Києві?

Смарт годинниками вже важко кого-небудь здивувати. Стильний і функціональний гаджет набуває все більшої популярності, ставши хорошим помічником у багатьох сферах діяльності людини. Однак, як це нерідко буває, виробники почали просувати моделі з вузьконаправленої функціональністю. Тобто, смарт годинник для конкретного напрямку, в якому їх власник проявляє найбільшу активність.

Спортивні годинники для бігу з пульсоміром відносяться саме до цієї області.

Особливості годинників для бігу

Тим, хто тільки починає бігати підійде годинник з простим набором функцій, які покажуть швидкість руху і кількість пройдених кілометрів. Для професійних спортсменів випускаються моделі, що забезпечують більш детальний підхід до тренування, майже на науковому рівні.

Якщо, зовсім недавно, годинник для бігу, в кращому випадку, оснащувалися GPS модулем, то сьогодні вже делатся упор на контроль біометричних даних. Сучасні годинник наділяються датчиком пульсу, можливістю підключення нагрудного датчика, що зчитує ритм серця, здатністю враховувати витрачені калорії і так далі.

Отримані відомості дозволяють оцінити, наскільки ефективною була тренування і, при необхідності, внести певні корективи.

Багато девайси мають функцію, що допомагає відновитися після інтенсивних занять. У той разі, на основі даних тренування, годинник може прорахувати час, необхідний для повного відновлення, і оцінити рівень адаптації організму до інтенсивності занять.

Найбільш просунуті пристрої виконують ще і моніторинг фізичної форми спортсмена, під час бігу, оцінюючи форму тіла і кількість кроків за хвилину.

Інші гідності

Смарт годинник для бігу, як правило, наділені ще рядом функціональних достоїнств, що забезпечують їх максимально зручну і ефективну експлуатацію:

  • Системою бездротової синхронізації з персональним комп'ютером, що дозволяє, за допомогою спеціального ПО, виконувати обробку та аналіз даних, отриманих, по результату тренування.
  • Відмінною захистом від механічних пошкоджень, вологи і пилу.

До цього можна додати, що годинник для бігу мають стильний дизайн, при досить великій різноманітності забарвлень. Це дозволяє легко підібрати гаджет, здатний задовольнити смаки практично будь-якого користувача. Як брутального атлета, так і гламурної шанувальниці бігу.

 12.07.2019
 (24 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок