Як вибрати задню мигалку на велосипед

Навіть найбільші мегаполіси нашої країни, з відносно добре розвинутою системою, не можуть похвалитися наявністю спеціальних велодоріжок, достатньої довжини. Тому, велосипедисти стають повноцінними учасниками дорожнього руху, хоча, ставлення до них, з боку автомобілістів, на жаль, не завжди можна назвати адекватним. Тут і знадобиться задня мигалка на велосипед.

Безпека понад усе

Пересування по дорогах загального користування на велосипеді, особливо на ділянках з інтенсивним рухом, завжди пов'язане з певним ризики. Тому, перш, ніж сісти на велосипед, варто добре подумати про безпеку пересування.

Багато велосипедисти, як правило використовують елементи активної безпеки, до яких можна віднести шолом, наколінники, налокітники та спеціальні рукавички. Але не варто ігнорувати і безпеку пасивну, представлену велофари і задньої мигалкою. Без них виїжджати на дорогу, з автомобільним рухом і в нічний час, просто небезпечно. І, перш за все, це відноситься до задньої мигалки, без якої, на темній дорозі, велосипедист буде просто непомітний для водія автомобіля. А це загрожує дуже серйозними наслідками.

Як зробити правильний вибір

Задня мигалка на велосипед являє собою компактний блок, що складається з декількох світлодіодів і елементи живлення. При виборі вироби слід звернути увагу на:

  • Кількість наявних світлодіодів. Не варто звертати увагу на дешеві моделі з одним-двома тьмяними елементами. Така мигалки може легко загубитися серед габаритних вогнів автомобілів. Варто вибирати вироби з не менш, ніж трьома-п'ятьма яскравими світлодіодами. Навіть якщо пара з них буде забризканий брудом, велосипедист буде добре помітний. Що стосується яскравості, то потужності світлодіодів має бути достатньо, щоб водій авто не міг не звернути на мигалку уваги.
  • Тип елементів живлення. Це може бути акумулятор або стандартна батарейка. У якісних моделях мигалок, пре НЕ інтенсивному використанні, батарея може працювати не один рік.
  • Елементи кріплення. Випускаються моделі з можливістю розміщення на одязі або на штирі під сідлом. Кращим варіантом може бути універсальний виріб з обома видами кріплення.

Випускаються моделі, що працюють з велокомп'ютер, що дозволяє коригувати роботу мигалки, з урахуванням навколишніх умов, в автоматичному режимі.

 05.07.2019
 (25 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок