Як вибрати водонепроникний годинник за кілька хвилин

Якщо раніше стійкість годин до вологи був надійним способом уберегти їх від виходу з ладу, то з появою спортивних годин, така можливість стала способом модернізувати заняття водними видами спорту. На жаль деякі люди, перед тим як купити водонепроникний годинник не бажають заглиблюватися в цифри і роблять вибір «вірячи на слово» продавцю, одного або рекламі.

Годинники спортивні водонепроникні для плавання

Перша і найбільш важлива характеристика - рівень водонепроникності пристрою. На даний момент, на ринку, представлений годинник, які витримують глибину:

  • 30 метрів;
  • 40 метрів;
  • 50 метрів;
  • 100 метрів;
  • 200 метрів;
  • 300 метрів.

Відразу відзначимо, що даний показник використовується відповідно до технічних стандартів Європейського союзу. Якщо хочете отримати реальні цифри - можете спокійно розділяти даний показник на 10.

На що ще звернути увагу

Показник водонепроникності - не єдиний критерій при покупці. На ваших годинниках має бути присутня можливість заміряти: час активності, темп запливу, пророблений відстань, частоту гребків і кількість витраченої енергії (калорій). Розумні годинник для плавання повинні самостійно виводити показник SWOLF (індикатор ефективності запливу атлета).

Кардиодатчики водонепроникних годинників бувають двох видів:

  • З можливістю індикації пульсу в реальному часі. У таких пристроях можна стежити за певною пульсової зоною і миттєво отримувати відповідні повідомлення про вихід з них;
  • Пульсометр пише дані в пам'ять пристрою. Такі спортивні годин зроблені з розрахунком на те, що під час запливу немає можливості стежити за годинником. Саме тому аналізом показників краще займатися після тренування.

Додатково

Програмний помічник годин повинен спрощувати аналіз зібраних при запливі даних для користувача. Наприклад, в водонепроникному годиннику Garmin Fenix ​​5 (5s, 5x) і FORERUNNER 935 передбачені: функція визначення стилю плавання, додатковий режим «триатлон», фіксація необхідного для відпочинку часу. Розумні годинник для плавання можуть відображати графік темпу і часу запливу на екран, а при необхідності будуть давати підказки для більш ефективного тренування.

 10.04.2019
 (32 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок