Як вибрати велокомп'ютер

Чому вам варто купити велокомпьютер в Україні, якщо ви часто користуєтеся двоколісним транспортом? Як показує практика, цей пристрій досить корисно не тільки в плані знання ваших показників - дистанція, швидкість, але і важливо для аналізу і статистики поїздок.

Сучасний велокомпьютер - це досить компактний прилад, який зазвичай кріпиться на кермі і виглядає у вигляді міні дисплея. Він показує практично будь-яку інформацію, пов'язану з вашими поїздками на велосипеді, дозволяючи аналізувати основні дані.

Вимірювані параметри можуть бути різними і залежать від функціональності обладнання. Базовими вважаються:

  • поточна швидкість пересування;
  • пройдена на даний момент дистанція;
  • час в дорозі.

Дорожчі моделі дозволяють відслідковувати такі параметри, як середня швидкість пересування за певний проміжок часу, загальне пройдене відстань і час, на нього витрачений. Максимально просунуті моделі можуть повідомляти велосипедиста про необхідність проходження технічного обслуговування після певного кілометражу - мастила та перевірці натягу ланцюга, регулювання втулок і так далі.

Додаткові можливості

Окремі моделі можуть показувати каденс - частоту оборотів шатуна в хвилину, яка є важливим параметром як для професійного спортсмена, так і для початківця любителя. Занадто низький каденс згубно впливає на суглоби, тому частота обертання педалей повинна бути оптимальною.

Велокомпьютер можна інтегрувати з датчиком пульсу, який зазвичай кріпиться на грудях і показує частоту скорочення серцевого м'яза спортсмена. Постійно контролюючи свій пульс на екрані, можна підвищити ефективність тренувань і при цьому не завдати шкоди своєму організму.

Гарантований провідний або бездротової

Природно, кожен велосипедист обирає велокомпьютер, виходячи з особистих вимог до обладнання і фінансових можливостей. Бездротові моделі обійдуться трохи дорожче і зажадають наявності запасних джерел живлення.

Провідні велокомп'ютери бажано не використовувати на гірських велосипедах, так як навіть акуратно упаковані і вкладені дроти легко можна порвати або пошкодити на екстремальних трасах. Існує і естетичний момент - як не складай дроти, а вони все одно псують зовнішній вигляд дорогого велосипеда.

 26.06.2019
 (28 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок