Як вибрати туристичний навігатор?

Хоча, компаси та паперові топографічні карти ще використовуються на змаганнях зі спортивного орієнтування, для далеких походів, по незнайомій місцевості, досвідчені туристи вважають за краще використовувати інші засоби, які є продуктом більш сучасних технологій.

Цим творінням є туристичний навігатор, що дозволяє швидко зорієнтуватися на місцевості і прокласти маршрут пересування по незнайомій території, за допомогою зв'язку з навігаційними супутниками.

Деякі особливості туристичних навігаторів

Навігаційний пристрій для туристів, нагадує мобільний телефон, але відрізняється трохи меншою функціональністю. Але, головне, що він здатний показати детальну карту місцевості і місцезнаходження на ній користувача.

Купити GPS навігатор для туризму можна різних моделей, що відрізняються дизайном, розмірами, обсягом пам'яті і низкою технічних характеристик. Але всі вони обов'язково мають здатність прокладати маршрут, за заданими координатами, архівувати інформацію про пройдених маршрутах і знакових точках, вказувати сторони світу, за допомогою вбудованого компаса.

Крім того, випускаються моделі, наділені альтиметром, який визначає висоту положення над рівнем моря, або вбудованої метеостанцією, яка інформує про температуру повітря і рівні атмосферного тиску.

Особливості вибору туристичного навігатора

При виборі туристичного GPS навігатора, варто звернути увагу на:

  • Зручність користування. Прилад повинен бути компактним, щоб зручно лежати в руці, і неслизьким, щоб уникнути падінь приладу. Чимале значення має дозвіл дисплея, на якому повинні коректно відображатися найдрібніші деталі карти.
  • Рівень захисту. З огляду на умови експлуатації, варто вибирати виріб з максимальним захистом від води і механічних впливів.
  •  Об'єм вбудованої пам'яті. Навігаційні карти вимагають чимало гігабайт.
  • Потужність приймача. Він повинен приймати супутникові сигнали в найскладніших погодних умовах.
  • Сумісність з різними системами навігації. Випускаються моделі, що підтримують зв'язок із супутниками GPS або ГЛОНАСС. Просунуті туристи, які подорожують по всьому світу, вибирають універсальні пристрої, що підтримують обидві системи.
  • Джерело живлення. Краще вибрати пристрій, що працює від звичайних батарейок, запас яких можна взяти з собою.
 18.07.2019
 (33 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок