Як вибрати спортивний водонепроникний годинник

Наручниі годинники, завдяки сучасним технологіям, не тільки змогли істотно розширити свою функціональність, а й, в деяких випадках, придбати певну спеціалізацію.

Годинники спортивні водонепроникні якраз з цієї серії. При цьому, крім, власне, водонепроникності, вони можуть мати і чимало інших корисних функцій.

Деякі особливості водонепроникних моделей

Наручний водонепроникний годинник - це категорія виробів, яка наділена захистом від попадання в корпус вологи. Це забезпечується високою міцністю і герметичністю корпусу. Такі годинники можуть бути особливо актуальними для тих, хто веде активний спосіб життя або професійно займається спортом.

Однак, різні моделі годин можуть відрізнятися і різним ступенем захисту. В одних можна не боятися дощу і приймати душ, але не більше, інші дозволяють плавати в басейні, треті - занурюватися з аквалангом на значну глибину. При цьому, можливості тих чи інших моделей залежать не тільки від ступеня герметичності, а й від міцності корпусу, що дозволяє витримувати значний тиск води.

Особливості вибору

При виборі спортивних водонепроникних годин, варто звернути увагу на маркування, розміщену на задній кришці вироби. Це може бути напис 5, 10 або 20 АТМ (BAR), яка вказує на тиск водяного стовпа, яке здатний витримати корпус годин. Помноживши зазначену цифру на 10, можна дізнатися, на яку глибину можна занурювати обраний виріб.

З огляду на ці показники, можна легко зорієнтуватися в призначенні годин:

  • Показник до 100 метрів дає можливість використовувати годинник під час купання в морі, пірнання на невелику глибину, активних занять плаванням в басейні. Не рідко, вони наділені чималою кількістю корисних функцій, що дозволяють збільшити ефективність тренувань. Такий гаджет може вести облік кількості гребків, пройденої відстані і часу, витраченого на це, витрати калорій і так далі.
  • Захист в 200-300 метрів дозволяє попередити пошкодження годин, високим тиском, вже на більш значній глибині, при зануренні зі спеціальним обладнанням. Такі гаджети також можуть мати чимало корисних функцій, які стануть в нагоді дайверу.

Як правило, всі спортивні водонепроникні годинники мають досить привабливий дизайн, що дозволяє використовувати їх і тим, хто далекий від професійного заняття спортом.

 23.07.2019
 (25 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок