Як вибрати навігатор для автомобіля: поради фахівця

Для людей, які вибирають свій перший навігатор для автомобіля вкрай важливо почути думку експерта. Перед покупкою девайса слід привчити себе не користуватися єдиним критерієм для вибору «дорого, значить добре, дешево - погано». Ми не закликаємо досконально вивчати принцип роботи і технічні тонкощі автомобільних GPS навігаторів, але знати ключові особливості - необхідно кожному потенційному покупцеві.

Не дайте себе обдурити

Ринок можна умовно розділити на дві великі категорії: справжні навігатори (з відповідним набором функцій) і мультимедійні пристрої з картами і вбудованим GPS навігатором. Як показує практика, недосвідчені люди більше звертають увагу на другу групу. Така техніка зможе відтворити фільм, музику і дозволить прочитати книгу. Непогано, але з функцією навігації вона справляється посередньо. Перша група - автомобільні навігатори провідних брендів (такі, як Garmin). Весь функціонал таких пристроїв зведений до єдиної мети: найбільш якісно відобразити розташування і оперативно вибудувати оптимальний маршрут.

Більш того, мультимедійні пристрої (найчастіше) обладнуються процесорами з більш низькою тактовою частотою і малим об'ємом оперативної пам'яті. Дана обставина значно обмежує навігацію в режимі реального часу (тривалі затримки оновлення картинки, «підвисання» системи і збій при роботі з окремими програмами).

Чому Garmin займає особливе місце на ринку?

Цінителі техніки швейцарського виробника знають, що ще з самого початку бренд розробив власну операційну систему. Сьогодні, всі автомобільні навігатори Garmin працюють на вдосконалених версіях даної системи. Інші компанії вважають за краще Windows CE. Проблема в тому, що таке програмне забезпечення призначене не тільки для навігаторів, але і для деяких планшетів і смартфонів. Справедливості заради відзначимо, що більшість навігаторів представлених на ринку мають ідентичну платформу. Так, деякі виробники додають власні оболонки, видозмінюють інтерфейс, але алгоритм роботи і базова операційна система залишається в колишньому вигляді. І не важливо купуєте ви навігатор з китайських магазинів за сто доларів або преміальні моделі в Україні за тисячі.

 02.05.2019
 (27 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок