Як вибрати навігатор для автомобіля: 3 простих кроки

Автонавігатор - штука шалено корисна і вкрай необхідна, якщо ви перебуваєте за кермом більшу частину часу і часто їздите в незнайомі місця. Та й не тільки в цих випадках: в сучасних навігаторах є маса корисних функцій, які можуть стати в нагоді в будь-який момент.

Якщо ви давно хочете, але до сих пір ворожите як вибрати навігатор для автомобіля, ми допоможемо. Умовно розділимо процес покупки на 3 етапи. Про кожного з них докладніше нижче.

Крок 1: мета покупки

Перш ніж переходити до безпосереднього вибору моделі слід чітко розуміти навіщо вам потрібен навігатор. І вже від цього відштовхуватися надалі.

  • Якщо ви не плануєте їздити ніде за межами України, то досить підібрати пристрій з картографією від Навітел. Карти тут досить непогані і часто оновлюються: проблем виникнути не повинно.
  • Для поїздок по Європі краще доглянути пристрій з картами IGO. З ними вам буде дуже комфортно і зрозуміло: хороша деталізація і постійні оновлення не дадуть загубитися в незнайомій країні.
  • Карти від Garmin - відмінне рішення і для України, і для закордонних країн. Однак їх підтримують тільки однойменні пристрої, які не завжди коштують дешево і доступні.

Крок 2: важливі функції

Коли з метою покупки визначилися, можна зупинитися на функціоналі. А він може бути від самого мінімального, до дуже широкого. Наприклад, навігатор може бути інсталюється і харчуватися від бортового акумулятора або знімним - у вигляді планшета. Також система прокладки маршруту може відрізнятися. Дуже добре, якщо пристрій зможе його прокласти по опорних точках: це набагато зручніше.

До слова, рекомендуємо звертати увагу на наявність покриття антивідблиску: це забезпечить комфортну взаємодію з гаджетом в умовах яскравого денного світла.

Крок 3: виробник і ціна

Мабуть, самий відповідальний крок, який в кінцевому підсумку призведе до покупки пристрою. Тут ви повинні вже прийти до певних висновків. Наприклад, якщо вам потрібен багатофункціональний і просунутий навігатор для їзди по Україні та Європі, то краще робити ставку на Garmin.

Якщо ж вам підійде простий пристрій, яке розпізнаватиме ваше місто і найближчу периферію, то можна підібрати щось дешевше і простіше. Погодьтеся, ні до чого переплачувати за функції, які і використовуватися то не будуть.

Нагадаємо, що в рамках магазину Aparat діють безкоштовні консультації. Вдалих покупок!

 09.03.2020
 (14 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок