Як вибрати ехолот для риболовлі

Ринок товарів для риболовлі, як і будь-який інший, насичений великою кількістю пропозицій. Серед них є ті, на яких спочатку планувалося просто заробити грошей, обдуривши покупця. Але є і такі, які дійсно корисні (або навіть необхідні) при кожному поході за новим уловом. Ехолоти для риболовлі відносяться саме до такої категорії рибальських пристосувань. Розповімо, як швидко зорієнтуватися в сегменті і вибрати найбільш оптимальний устрій.

Як це працює

В теорії все досить просто: пристосування випускає від одного до декількох десятків ультразвукових променів одночасно. Далі сигнал «повертається» на спеціальний приймач, де відбувається обробка отриманих даних і в залежності від типу встречаемого на дні об'єкта з'являються відповідні точки на дисплеї ехолота. За принципом роботи, ехолоти відрізняються за двома основними показниками:

  • Ширині променя. Більш вузькі сигнали відображають більш точні дані. Кількість випущених променів тут теж має значення;
  • Частота циклу сигналу. Тут все простіше: чим частіше ехолот випускає сигнал і отримує його назад, тим більш актуальну ситуацію дна буде бачити користувач.

Конкретні параметри

Перед вибором і покупкою ехолота слід чітко визначитися з метою. Для любительської риболовлі підійдуть навіть моделі з монохромним дисплеєм. Так, такі пристрої втрачають популярність на ринку, їх стає все менше, але в той же час - це відмінний варіант бюджетного пристосування для риболовлі.

В інших ситуаціях, краще за все звертати увагу на ехолоти з кольоровим екраном. Як при лові з човна (судна) так і в професійній риболовлі з берега важлива можливість чіткої деталізації і аналізу особливостей водойми: напрямки і сила течії, наявність потенційних перешкод для закидання і звичайно ж пошук рибних косяків.

При покупці синхронізують з іншими пристроями (бездротових) моделей ехолотів слід звертати увагу на два додаткові параметри: дальність бездротового з'єднання (як правило від 40 до 200 м) і максимальна глибина.

 23.04.2019
 (25 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок