Як вибрати і купити задній ліхтар на велосипед

Одначе з найбільш грубих помилок велосипедистів - погане позиціонування себе на дорозі. І добре, якщо це день і добре переглядається дорога. Увечері ж можуть виникнути серйозні проблеми.

Оптимальним варіантом буде придбати світловідбиваючі прилади й, звичайно ж, купити задній ліхтар на велосипед. Якщо з першими все більш-менш зрозуміло, то про висвітлення пропонуємо поговорити докладніше.

Навіщо потрібен?

Цілком логічне запитання може виникнути, якщо ви вже придбали передній ліхтар. На дорозі вас видно непогано, при цьому і вдень, і пізно вночі. Здавалося б…

На ділі ж відсутність заднього ліхтаря може стати причиною зіткнення обганяє вас автомобіля з вами ж. А всьому виною недостатня видимість в умовах поганого освітлення. Переднього світла тут не достатньо.

Чим відрізняється задній ліхтар?

Якщо основне призначення переднього ліхтаря - бути потужним потоком вперед і висвітлювати дорогу, то задній потрібен для того, щоб зробити вас помітним учасником дорожнього руху.

Задній ліхтар, як правило, може працювати в трьох основних режимах:

  • Постійне горіння;
  • Миготіння;
  • Стробоскоп.

У світлий час дня краще використовувати миготіння або стробоскоп. А от увечері краще переходити на постійне горіння: таким чином ви зробите себе набагато помітніше на дорозі і при цьому не засліпити йде позаду водія. А це - ще один маленький внесок в безпеку.

Який ліхтар вибрати?

Вибір може бути заснований на декількох ключових факторах. Перш за все, вам варто зрозуміти як і від чого буде харчуватися ваш ліхтар. Звичайно, найоптимальнішим і надійним варіантом залишаються банальні батарейки. За необхідності їх завжди можна замінити і під рукою тримати додаткові.

Також звертайте увагу на кріплення. Тут теж є кілька варіантів - на підсідельний штир, на трубу рами, за допомогою силіконової або пластикової петлі, з кріпленням на рюкзак і багажник. Це вже як вам зручніше.

Ну і нарешті, рекомендуємо звертати увагу на діодні ліхтарі червоного кольору. Такі і засліпити не зможуть, і дадуть зрозуміти, що ви перебуваєте в дорозі.

Якщо виникнуть питання з підбором ліхтаря, фахівці компанії Aparat завжди готові допомогти.

 17.03.2020
 (18 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок