Як вибрати і де купити бездротовий ехолот в Києві

Ехолот відноситься до професійного рибальському обладнання. І якщо ви хочете брати від свого хобі трохи більше, перетворити його в захоплююче заняття, то вам дійсно потрібно такий пристрій.

Нижче розповімо, як правильно вибрати і де краще купити бездротовий ехолот в Києві, щоб не нарватися на низькоякісний гаджет. Почнемо з вибору.

Риболовля з берега ще ніколи не була такою комфортною

Бездротовий ехолот дуже зручний для риболовлі з берега. Зовні він компактний, дозволяє відстежити потрібні дані на досить далеких відстанях, стійкий до зовнішніх впливів, фізичним, в тому числі.

Вибирати ехолот варто за кількома критеріями. Почати варто з розуміння того, що ви хочете отримати від риболовлі і які конкретно дані вам потрібні.

  • Розмір дисплея.
  • Максимальна дальність, при якій датчик здатний функціонувати.
  • Можливість бачити пересування риби у водоймі.
  • Максимальний кут захоплення дна при скануванні і його глибина.
  • Наявність звукового сигналу при виявленні риби.

Всі перераховані вище параметри можуть змінюватися в залежності від рівня і просунутості ехолота. Якщо ви тільки починаєте, рекомендуємо придбати бюджетну модель з мінімальним набором ключових функцій. Для тих, хто займається професійно, можливо, будуть цікаві гаджети з кращого начинкою.

Де купувати?

Ми б настійно рекомендували брати ехолоти в офіційних магазинах або на інтернет-майданчиках. Якщо немає можливості придбати товар безпосередньо у виробника, то кращим рішенням буде покупка і прямого дистриб'ютора в Україні. Одним з таких є інтернет-магазин Aparat.

В асортименті магазину є досить багато різних пристроїв різної спрямованості. Звичайно, ми б рекомендували придивитися до однієї з моделей від Deeper або Lowrance. Ці виробники були і залишаються одними з найактуальніших для сучасних рибалок.

Якщо виникнуть складності з підбором ехолота, фахівці магазину завжди готові допомогти.

 28.01.2020
 (12 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок