Як вибрати ехолот для риболовлі: поради професіоналів

Складно переоцінити користь ехолота. Пристрій неспроста користується популярністю у професійних рибалок і просто любителів порибалити. Завдяки йому можна відстежити не тільки наявність риби в певному місці, але також скласти повну картину дна і проаналізувати ситуацію в цілому.

Нижче розповімо, як вибрати ехолот для риболовлі, якщо ви тільки починаєте. Будемо спиратися на поради бувалих завсідників і професіоналів в сфері риболовецького майстерності.

Фірма - показник?

Безумовно, підбираючи ехолот, професіонали рекомендують віддавати перевагу пристроям відомого виробництва. Такими є моделі від Garmin, Lowrance, Deeper. Саме ці бренди є у всіх рейтингах і більш того - займають там лідируючі позиції.

В цілому ж, у кожного з перерахованих вище виробників зустрічаються моделі зі схожими характеристиками. Вибір стоїть засновувати на зовсім інші показники.

Цілі та можливості

Безумовно, хороший ехолот - це той, який в повній мірі виправдовує ваші очікування і дає можливості для плідної роботи в специфічних умовах.

  • Якщо ви плануєте ловити рибу на мілководді або в дрібному водосховище, вам підійде банальна портативна модель з одним променем. Тут досить 45 градусів огляду і чорно-білого екрану, щоб зрозуміти ситуацію в воді.
  • Для донного лову варто підшукати апарат в два рази потужніший. Тут вже варто розраховувати на Двопроменева пристрій середньою потужністю в 200-300 Вт. Екран в цьому випадку також варто підбирати побільше: чотирьох дюймів буде досить.
  • Знайти рибне місце взимку можна за допомогою невеликого ехолота. Єдина умова в цьому випадку - він повинен бути морозостійким і справно працювати при низьких температурах.

Нарешті, якщо ви плануєте займатися рибальським промислом на професійному рівні, доведеться знайти пристрій складніше з великим кольоровим екраном, потужним передавачем і приймачем.

Нагадаємо, що в магазині Aparat є всі сучасні пристрої різної потужності і функціональності. Вибирайте кращий варіант для себе і перетворюйте хобі в щось більше.

 25.12.2019
 (24 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок