Як вибрати годинник для бігу з пульсометром

Припустимо, ви починаєте бігати. Дуже похвально і гідно поваги. Але як це зробити з розумом і щоб ефективно? Як не нашкодити організму і домогтися бажаного результату? Тут потрібно підготуватися грунтовно.

Вибір правильної екіпіровки - справа №1. А ось наступним кроком має стати придбання корисного гаджета. Ви все правильно зрозуміли: ми маємо на увазі годинник для бігу з пульсометром. Саме вони допоможуть зробити тренування безпечними, ефективними і продуктивними.

Відповідальний вибір або з чого почати

Годинників для бігу зараз величезна кількість - починаючи від простих фітнес-браслетів, які показують тільки пульс і кількість пройдених кроків, закінчуючи супер-модними і технічно наповненими годинниками з купою функцій.

Крок перший

Для початку рекомендуємо звернути увагу на виробника. Справа в тому, що багато відомих брендів працюють тільки в своєму ПО, зберігають інформацію в своїх же хмарних сховищах і жодним чином не взаємодіють зі сторонніми фірмами.

Перед покупкою зверніть увагу на інтерфейс годин, способи зберігання інформації про тренування, можливість завантажити дані на смартфон або комп'ютер, синхронізувати з іншими пристроями. Тільки після цього приступайте до наступного кроку.

Крок другий

Коли ви точно визначилися з виробником, саме час ґрунтовно підійти до вибору моделі. І тут з'являється другий квест - знайти рівно той функціонал, з яким буде зручно взаємодіяти особисто вам.

  • Новачкам буде досить простої моделі. Як правило, функціонал таких обмежений, проте його цілком вистачає для базових даних про тренування. Це кілометраж, пульс і швидкість пересування. Банальних годин з GPS і пульсометром в цьому випадку повинно вистачити з головою.
  • Більш просунутим користувачам варто звернути увагу на більш складні і технічно начинені пристрою. Тут і датчик висоти, і барометр, і лічильник часу відновлення, і можливість вимірювання VO2max, і багато іншого. Втім, професійним спортсменам не доводиться пояснювати всі переваги таких гаджетів.

Нагадаємо, що в інтернет-магазині Aparat є великий вибір годинників з пульсометром і іншими додатковими функціями. Вибирайте свій гаджет і тренуйтеся в задоволення.

 28.01.2020
 (19 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок