Як зрозуміти, що вам пора купити бездротовий велокомп'ютер в Києві

Сам по собі, велокомпьютер - штука сучасна і вкрай корисна, якщо ви проводите на велосипеді хоча б кілька годин на день. А якщо іноді влаштовуєте ще і рейди за місто, то і зовсім говорити не варто.

Але ми сьогодні спробуємо на конкретних прикладах зрозуміти, коли варто купити бездротовий велокомп'ютер в Києві, а коли варто утриматися від дорогого придбання або хоча б знайти альтернативу.

Чим гарний бездротовий велокомп'ютер

Як і у будь-якого іншого сучасного пристрою для навігації і відстеження ключових параметрів, у бездротового велокомпьютера є свої відчутні переваги.

  • Відсутність будь-яких комунікацій, які можуть дуже легко пошкодитися.
  • Можливість швидко зняти велокомпьютер з керма і при цьому зберегти його роботу без відключення лічильників.
  • Високі естетичні показники - велосипед без проводів виглядає куди привабливіше, ніж з метровими намотування.

З перевагами розібралися. Тепер з призначенням.

Їзда по пересіченій місцевості

Дуже корисний бездротової велокомпьютер всім, хто вважає за краще їзду не по рівним шосейних дорогах, а справжній екстрим де-небудь далеко в сільській місцевості або навіть горах.

Коли мова заходить про екстремальної їзди, то будь-які додаткові комунікації (в нашому випадку дроти) абсолютно ні до чого. По-перше, вони можуть легко заплутатися і обірватися. По-друге, у вас буде відсутня можливість швидко зняти комп'ютер і вкрити його від дощу.

Естетика

Бездротовий пристрій стане справжньою знахідкою для того, хто намагається всіма силами облаштувати свій велосипед і зробити з нього цукерку. Так що якщо ви ставитеся до товариства естетів-велолюбителів, то обов'язково придивіться до такого комп'ютера: така сучасна технічна дрібниця буде дуже гармонійно виглядати на кермі.

P.S.

А ще бездротові велокомп'ютери, як правило, більш оснащені в плані функціоналу. Вони можуть продемонструвати набагато більше показників, ніж провідні моделі.

Загалом, якщо ви любите часто і багато катати, нерідко виїжджаєте за межі міста і намагаєтеся тюнінгувати свій велосипед сучасними штучками, то ви знаєте що робити. У нас в каталозі якраз поповнення.

 04.10.2019
 (21 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок